Lista produktów według marki WUS Brzeziny

Wytwórnia Umundurowania Strażackiego jest firmą istniejącą na rynku od 1959 roku.

Przedsiębiorstwo nieustannie rozwija się poprzez inwestycje i wdrażanie innowacyjnych technologii. Wytwórnia specjalizuje się w produkcji umundurowania dla Ochotniczych i Państwowych Straży Pożarnych oraz innych służb mundurowych min. Policji, Poczty .

Szeroki asortyment oraz jego gwarantowana jakość sprawiają, że firma jest wysoko oceniana przez klientów, a jej logo rozpoznawalne na rynku strażackim.

Wytwórnia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród otrzymanych na międzynarodowych targach i wystawach takich jak: Międzynarodowe Targi Środków Ochrony Pracy i Ratownictwa „SAWO” oraz Międzynarodowej Wystawie „Ratownictwo i Technika Przeciwpożarowa” EDURA. W 2008 roku firma uzyskała prestiżową nagrodę im. Eugeniusza Kwiatkowskiego "PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ" w branży  artykuły przemysłowe.
O wysokiej jakości wyrobów WUS świadczą nie tylko otrzymane nagrody i wyróżnienia, ale również certyfikaty na środki ochrony indywidualnej oraz wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001.
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...