Nazwa Stanowisko Email Telefon Oddział
Paweł Koszałka Dyrektor Handlowy pawel.koszalka@supon.rzeszow.pl Kraków
Monika Koszałka Dyrektor ds. kluczowych klientów monika.koszalka@supon.rzeszow.pl Kraków
Beata Turbasa Specjalista ds handlowych i rozliczeń o/Kraków bturbasa@supon.rzeszow.pl 664043906 Kraków
Krzysztof Kokoszka Kierownik ds rozwoju i administracji kkokoszka@supon.rzeszow.pl 694803203 Kraków
Ewa Papuga Key Account Manager Kierownik ds. kluczowych klientów epapuga@supon.rzeszow.pl 694473415 Kraków
Przemysław Biegacz Key Account Manager Kierownik ds. kluczowych klientów pbiegacz@supon.rzeszow.pl 664043911 Kraków
Agata Pietryka Key Account Manager Kierownik ds. kluczowych klientów apietryka@supon.rzeszow.pl 694165162 Kraków
Sprzedaż hurtowa Obsługa klienta - Sklep BHP sprzedaz@supon.rzeszow.pl (12) 653 28 00    Kraków
Justyna Pazurkiewicz Obsługa klienta - Sklep BHP jpazurkiewicz@supon.rzeszow.pl 531030943 Kraków
Piotr Wrona Obsługa klienta - Sklep BHP pwrona@supon.rzeszow.pl 668018713 Kraków
Krzysztof Stypa Obsługa klienta - Sklep BHP kstypa@supon.rzeszow.pl 600386003 Kraków
Martyna Nowaczek Obsługa klienta  mnowaczek@supon.rzeszow.pl 531220467 Kraków
Filip Ładyga Obsługa klienta  fladyga@supon.rzeszow.pl 694473420 Kraków
Bartosz Surowiec Obsługa klienta  bsurowiec@supon.rzeszow.pl 530428668 Kraków
Podolak Tomasz Zastępca Dyrektora Handlowego tpodolak@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 70 Rzeszów
Anna Warzybok Specjalista ds. sprzedaży awarzybok@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 71 Rzeszów
Wojciech Dzierżak Specjalista ds. marketingu i reklamy marketing@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 95 Rzeszów
Antoni Ziemba Gł. specjalista ds. przetargów aziemba@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 48 Rzeszów
Iwona Brzyska Obsługa klienta ibrzyska@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 71 Rzeszów
Ewelina Domin Obsługa klienta edomin@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 72 Rzeszów
Teresa Filip Obsługa klienta tfilip@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 73 Rzeszów
Magazyn Magazynier magazyn@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 76 Rzeszów
Marek Rzemień Specjalista ds. admin.-gosp. mrzemien@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 44 Rzeszów
Sprzedaż hurtowa Obsługa klienta handel@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 49 Rzeszów
Arkadiusz Bielaska Specjalista ds handlowych abielaska@supon.rzeszow.pl 604498373 Rzeszów
Marek Nagórzański Obsługa klienta tarnow@supon.rzeszow.pl (14) 628 66 40 Tarnów
Joanna Gasiciel Obsługa klienta tarnow@supon.rzeszow.pl (14) 621 49 37 Tarnów
Lucyna Nowak Obsługa klienta tarnow@supon.rzeszow.pl (14) 621 49 37 Tarnów
Dział Handlowy Dział handlowy tarnow@supon.rzeszow.pl 577027270 Tarnów
Jacek Stępień Specjalista ds handlowych jstepien@supon.rzeszow.pl 537 116 136 Łódź
Mirosław Kaczmarek Obsługa klienta lodz@supon.rzeszow.pl (42) 674 87 48 Łódź
Jolanat Lipigórska Obsługa klienta jlipigorska@supon.rzeszow.pl (42) 674 87 48 Łódź
Jerzy Zamojcin Obsługa klienta stalowawola@supon.rzeszow.pl (15) 813 44 01 Stalowa Wola
Beata Zubel Obsługa klienta sanok@supon.rzeszow.pl (13) 464 25 35 Sanok
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...