Nazwa

Stanowisko

Email

Telefon

Oddział

Paweł Koszałka

Dyrektor Handlowy

pawel.koszalka@supon.rzeszow.pl

Kraków

Monika Koszałka

Dyrektor ds. kluczowych klientów

monika.koszalka@supon.rzeszow.pl

Kraków

Beata Turbasa

Specjalista ds handlowych i rozliczeń o/Kraków

bturbasa@supon.rzeszow.pl

664043906

Kraków

Krzysztof Kokoszka

Kierownik ds rozwoju i administracji

kkokoszka@supon.rzeszow.pl

694803203

Kraków

Ewa Papuga

Key Account Manager Kierownik ds. kluczowych klientów

epapuga@supon.rzeszow.pl

694473415

Kraków

Przemysław Biegacz

Key Account Manager Kierownik ds. kluczowych klientów

pbiegacz@supon.rzeszow.pl

664043911

Kraków

Agata Pietryka

Key Account Manager Kierownik ds. kluczowych klientów

apietryka@supon.rzeszow.pl

694165162

Kraków

Sprzedaż hurtowa

Obsługa klienta - Sklep BHP

sprzedaz@supon.rzeszow.pl

(12) 653 28 00   

Kraków

Justyna Pazurkiewicz

Obsługa klienta - Sklep BHP

jpazurkiewicz@supon.rzeszow.pl

531030943

Kraków

Piotr Wrona

Obsługa klienta - Sklep BHP

pwrona@supon.rzeszow.pl

668018713

Kraków

Krzysztof Stypa

Obsługa klienta - Sklep BHP

kstypa@supon.rzeszow.pl

600386003

Kraków

Martyna Nowaczek

Obsługa klienta 

mnowaczek@supon.rzeszow.pl

531220467

Kraków

Filip Ładyga

Obsługa klienta 

fladyga@supon.rzeszow.pl

694473420

Kraków

Bartosz Surowiec

Obsługa klienta 

bsurowiec@supon.rzeszow.pl

530428668

Kraków

Podolak Tomasz

Zastępca Dyrektora Handlowego

tpodolak@supon.rzeszow.pl

(17) 860 28 70

Rzeszów

Anna Warzybok

Specjalista ds. sprzedaży

awarzybok@supon.rzeszow.pl

(17) 860 28 71

Rzeszów

Wojciech Dzierżak

Specjalista ds. marketingu i reklamy

marketing@supon.rzeszow.pl

(17) 860 28 95

Rzeszów

Antoni Ziemba

Gł. specjalista ds. przetargów

aziemba@supon.rzeszow.pl

(17) 860 28 48

Rzeszów

Iwona Brzyska

Obsługa klienta

ibrzyska@supon.rzeszow.pl

(17) 860 28 71

Rzeszów

Ewelina Domin

Obsługa klienta

edomin@supon.rzeszow.pl

(17) 860 28 72

Rzeszów

Magazyn

Magazynier

magazyn@supon.rzeszow.pl

(17) 860 28 76

Rzeszów

Marek Rzemień

Specjalista ds. admin.-gosp.

mrzemien@supon.rzeszow.pl

(17) 860 28 44

Rzeszów

Sprzedaż hurtowa

Obsługa klienta

handel@supon.rzeszow.pl

(17) 860 28 49

Rzeszów

Arkadiusz Bielaska

Specjalista ds handlowych

abielaska@supon.rzeszow.pl

604498373

Rzeszów

Marek Nagórzański

Obsługa klienta

tarnow@supon.rzeszow.pl

(14) 628 66 40

Tarnów

Lucyna Nowak

Obsługa klienta

tarnow@supon.rzeszow.pl

(14) 621 49 37

Tarnów

Dział Handlowy

Dział handlowy

tarnow@supon.rzeszow.pl

577027270

Tarnów

Jacek Stępień

Specjalista ds handlowych

jstepien@supon.rzeszow.pl

537 116 136

Łódź

Mirosław Kaczmarek

Obsługa klienta

lodz@supon.rzeszow.pl

(42) 674 87 48

Łódź

Jolanat Lipigórska

Obsługa klienta

jlipigorska@supon.rzeszow.pl

(42) 674 87 48

Łódź

Jerzy Zamojcin

Obsługa klienta

stalowawola@supon.rzeszow.pl

(15) 813 44 01

Stalowa Wola

Beata Zubel

Obsługa klienta

sanok@supon.rzeszow.pl

(13) 464 25 35

Sanok

 

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...