Prefiltr SR 221 Sundstrom

1,72 zł brutto
1,40 zł netto

Dostawa 2-4 dni

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Filtr wstępny SR 221 powinien być stosowany razem z filtrami przeciwpyłowymi i pochłaniaczami gazowymi, jak również przy filtropochłaniaczach kombinowanych. Filtr wstępny chroni filtr główny przed przedwczesnym zatkaniem przez większe cząstki stałe. 

Uchwyt filtra wstępnego SR 5153 mocuje i chroni filtr wstępny przed uszkodzeniem. 

Stosowany również do dysku testowego SR 322.

 

H02-0312
Nowy produkt

Firma Sundström Safety AB została założona w 1926 roku przez inżyniera górnictwa Ivana Sundströma, który już wtedy doceniał konieczność ochrony oczu oraz dróg oddechowych dla górników.

 

Swój dalszy rozwój firma i jej produkty zawdzięczają synowi Ivana Sundströma - Perowi, który studiował w Wyższej Szkole Technicznej (dzisiaj Wyższa Szkoła Sztuk i Projektowania).W trakcie studiów analizował on między innymi anatomię człowieka. Dokładna znajomość anatomii twarzy pozwoliła mu stworzyć podstawy do opracowania kształtu i charakterystycznych właściwości masek ochronnych. Dobra maska ochronna musi być prosta w budowie i wygodna w użytkowaniu. W 1962 roku Per Sundström zaprezentował pierwszą nowoczesną, anatomicznie skonstruowaną gumową maskę. W 1989 roku wprowadzono z kolei pierwszą maskę silikonową.

Brak recenzji

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...