• Promocja

Kombinezon DuPont TYCHEM 2000 C

86,09 zł brutto
69,99 zł netto
Nasza poprzednia cena 100,86 zł -14,77 zł

Dostawa 2-3 dni

Rozmiar

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł
Niektóre z wariantów tego produktu mają limity zakupów
Rozmiar: S 5
Rozmiar: M 25
Rozmiar: L 25
Rozmiar: XL 25
Rozmiar: XXL 25

CHARAKTERYSTYKA:

Kombinezon z kapturem. Elastyczny otwór kaptura, mankiety przy rękawach i nogawkach zapewniają optymalne dopasowanie, pętle na kciuki zapobiegają podwijaniu się rękawów. Samoprzylepna klapka na podbródek w celu dokładnego dopasowania do maski twarzowej.

Ochrona przed wieloma stężonymi nieorganicznymi substancjami chemicznymi i zagrożeniami biologicznymi.

Szwy ochronne, zszywane i zabezpieczone taśmą ochronną zapewniającą taką samą skuteczność jak włóknina.

Dwie samoprzylepne klapki na zamek błyskawiczny zapewniają lepszą ochronę.

ZASTOSOWANIE:

Kombinezon Tychem® 2000 C jest stosowany w celu ochrony przed rozpryskami (także pod ciśnieniem) w wielu branżach, w tym przy produkcji pulpy drzewnej i papieru, przetwarzaniu środków spożywczych, przetwarzaniu chemicznym i produkcji farmaceutycznej.

DOSTĘPNE ROZMIARY:

S, M, L, XL, XXL

SPOSÓB PAKOWANIA:

1 szt / 25 szt w kartonie

NORMY I CERTYFIKATY:

Środek ochrony kategorii III, typ 3-B, 4-B, 5-B, 6-B.

Spełnia wymagania norm EN 14126, EN 1073-2, EN 1149-5.

Dupont - TC CHA5 T YL 00
Nowy produkt
 
Światowy lider w dziedzinie innowacji i rozwiązań naukowych sterowanych przez rynek.
 
Dzięki 200-letniemu doświadczeniu oraz wiedzy specjalistycznej z zakresu wielu różnych branż, zdobytej w ponad 90 krajach, firma DUPONT jest w stanie pomóc w rozwiązaniu niektórych spośród najpoważniejszych problemów nękających świat.
 
 
 
Firma DuPont od ponad 200 lat wprowadza na rynek globalny światowej klasy rozwiązania naukowe i inżynierskie w postaci nowatorskich produktów, materiałów i usług. W wyniku sterowanej przez rynek działalności innowacyjnej co roku wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty i zgłaszamy nowe wnioski patentowe, obsługując branże tak zróżnicowane, jak rolnictwo, żywienie, elektronika i komunikacja, bezpieczeństwo i ochrona, dom i budownictwo, transport oraz branża odzieżowa.
 
Dziś firma DuPont z dumą korzysta z tego dziedzictwa, dążąc we współpracy z innymi do rozwiązania bezprecedensowych problemów z zakresu wyżywienia, energetyki i ochrony, z którym boryka się obecnie ludzkość. Oczekuje się, że do 2050 r. liczba ludności na świecie osiągnie poziom dziewięciu miliardów, co niesie za sobą wiele poważnych wyzwań. Firma DuPont współpracuje ze swoimi klientami, instytucjami administracji publicznej, organizacjami pozarządowymi i autorytetami intelektualnymi, dążąc do sformułowania rozwiązań tych trudnych problemów.
Brak recenzji

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...