• Wyprzedaż!

Czyściwo specj. DuPont SONTARA EC białe

172,20 zł brutto
140,00 zł netto

Szybka wysyłka 24h !!

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

CHARAKTERYSTYKA:

Czyściwo specjalistyczne SONTARA EC 1215-949 to najwyższej jakości mieszanina włókien poliestrowych i celulozy. Wyjątkowo mocne i chłonne. 

Odporne na działania rozpuszczalników, niepylne. Wystarczająco miękkie do polerowania i wykańczania. 

Czyściwo sprawdzające się zarówno na mokro jak i na sucho.

Przeznaczone do specjalistycznych zastosowań we wszystkich gałęziach przemysłu.

Rolka o wymiarach 38x30cm, zawiera 400 odcinków.

Kolor: biały

CENA ZA 1 ROLKĘ. DO WYCZERPANIA ZAPASÓW.

HCZYŚPAPK949
Nowy produkt
 
Światowy lider w dziedzinie innowacji i rozwiązań naukowych sterowanych przez rynek.
 
Dzięki 200-letniemu doświadczeniu oraz wiedzy specjalistycznej z zakresu wielu różnych branż, zdobytej w ponad 90 krajach, firma DUPONT jest w stanie pomóc w rozwiązaniu niektórych spośród najpoważniejszych problemów nękających świat.
 
 
 
Firma DuPont od ponad 200 lat wprowadza na rynek globalny światowej klasy rozwiązania naukowe i inżynierskie w postaci nowatorskich produktów, materiałów i usług. W wyniku sterowanej przez rynek działalności innowacyjnej co roku wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty i zgłaszamy nowe wnioski patentowe, obsługując branże tak zróżnicowane, jak rolnictwo, żywienie, elektronika i komunikacja, bezpieczeństwo i ochrona, dom i budownictwo, transport oraz branża odzieżowa.
 
Dziś firma DuPont z dumą korzysta z tego dziedzictwa, dążąc we współpracy z innymi do rozwiązania bezprecedensowych problemów z zakresu wyżywienia, energetyki i ochrony, z którym boryka się obecnie ludzkość. Oczekuje się, że do 2050 r. liczba ludności na świecie osiągnie poziom dziewięciu miliardów, co niesie za sobą wiele poważnych wyzwań. Firma DuPont współpracuje ze swoimi klientami, instytucjami administracji publicznej, organizacjami pozarządowymi i autorytetami intelektualnymi, dążąc do sformułowania rozwiązań tych trudnych problemów.
Brak recenzji

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...