Znaki i instrukcje

Odpowiednie oznaczenia budynków pod kątem przebiegu dróg ewakuacyjnych, miejsca zlokalizowania wewnętrznego hydrantu czy gaśnicy pozwalają na szybką reakcję w razie pożaru lub innych niebezpiecznych zdarzeń. Zapewniamy Państwu artykuły ostrzegawcze, które pozwolą zachować standardy BHP oraz ochrony przeciwpożarowej. Nasze wyroby wykonane są z solidnych materiałów, dzięki czemu, produkty umieszczone na ścianach albo sprzęcie pożarowym, pozostaną widoczne przez wiele lat.

Wśród artykułów ostrzegawczych dostępne są znaki informujące o konieczności stłuczenia szyby w celu uzyskania dostępu, a także powiadamiające o kierunku otwierania drzwi. Zapewniamy również produkty, które umieszcza się w pobliżu obszarów i materiałów stanowiących szczególne zagrożenie pożarem. Między innymi są to znaki: zakazu gaszenia wodą, ostrzeżenia przed materiałami utleniającymi, wybuchowymi i łatwo palnymi. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo akcesoria, spełniające polskie normy bezpieczeństwa i stosowane powszechnie w zakładach pracy, instytucjach oraz wielu innych obiektach.

Aktywne filtry

Wyświetlono 1-24 of 121 produktów w tej kategorii
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...