Biuro
Tel. 017 860 28 41
e-mail: biuro@supon.rzeszow.pl


Tomasz Trzyna

Inżynier budowy
Kierownik ds. instalacji zraszaczowych
i tryskaczowych
tel. kom.600 919 793
tel.  017 860 28 60
e-mail: ttrzyna@supon.rzeszow.pl

 


Arkadiusz Małysa

Kierownik ds. Instalacji sygnalizacji pożaru
tel. Kom. 600 808 714
tel. 017 860 28 56
e-mail: amalysa@supon.rzeszow.pl

 

Realizacja projektów w Energetyce
Mariusz Szwagiel
Kierownik ds. realizacji projektów w energetyce
tel. Kom. 600 903 357
tel. 017 860 28 57
e-mail: mszwagiel@supon.rzeszow.pl


Systemy sygnalizacji Pożaru / Dział elektryczny

Arkadiusz Małysa
tel. Kom. 600 808 714
tel. 017 860 28 56
e-mail: amalysa@supon.rzeszow.pl

Łukasz Ziaja
tel. Kom. 668 247 263
tel. 017 860 28 43
e-mail: lziaja@supon.rzeszow.pl


Instalacje zraszaczowe
i tryskaczowe

Tomasz Trzyna
tel. kom. 600 919 793
tel.  017 860 28 60
e-mail: ttrzyna@supon.rzeszow.pl

Kamil Drozd
tel. kom. 606 833 602
tel.  0178602861
e-mail: kdrozd@supon.rzeszow.pl


Monitoring Pożarowy

Łukasz Ziaja
tel. Kom. 668 247 263
tel. 017 860 28 43
e-mail: lziaja@supon.rzeszow.pl


Obsługa Klienta
Dział Gaśnic

Irena Pryk
(17) 860 28 62


Dział konserwacji podręcznego sprzętu przeciwpożarowego / Rzeszów

Piotr Klus
tel. Kom. 576233301 
tel. 017 860 28 42
e-mail: pklus@supon.rzeszow.pl


Dział konserwacji podręcznego sprzętu przeciwpożarowego / Kraków

Andrzej Pazurkiewicz            Konserwator sprzętu ppoż. (małopolska)
Tel. Kom. 664043908
e-mail: apazurkiewicz@supon.rzeszow.pl


Dział konserwacji podręcznego sprzętu przeciwpożarowego / Stalowa Wola
Jerzy Zamojcin                       Specjalista ochrony ppoż. (Stalowa Wola)
Tel. Kom. 600910086
e-mail: stalowawola@supon.rzeszow.pl

 

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...