Nazwa Stanowisko Email Telefon Wydział
Rafał Koszałka Dyrektor ds. Technicznych rkoszalka@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 58 Instalacje hydrauliczne ppoż
Mariusz Szwagiel Kierownik Serwisu Klientów Kluczowych mszwagiel@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 57 Instalacje hydrauliczne ppoż
Tomasz Trzyna Inżynier budowy ttrzyna@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 61 Instalacje hydrauliczne ppoż
Piotr Adam Serwis padam@supon.rzeszow.pl 600918020 Instalacje hydrauliczne ppoż
Stanisław Rachwał Serwis 696425920 Instalacje hydrauliczne ppoż
Barbara Przybyło-Pacławska Inżynier budowy bpaclawska@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 57 Instalacje hydrauliczne ppoż
Trawka Grzegorz Kierownik Działu Instalacji i Serwisu Ppoż. gtrawka@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 56 Instalacje elektryczne ppoż
Łukasz Ziaja Zapytania, zamówienia, realizacje lziaja@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 43 Instalacje elektryczne ppoż
Grzegorz Pyrcz Monitoring pożarowy gpyrcz@supon.rzeszow.pl 600 386 004 Instalacje elektryczne ppoż
Łukasz Kubas Serwis (podkarpacie) lkubas@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 43 Instalacje elektryczne ppoż
Wojciech Kuna Serwis (małopolska) wkuna@supon.rzeszow.pl (12) 328 31 56 Instalacje elektryczne ppoż
Augustyn Wierzbiński Serwis (podkarpacie) 604933903 Instalacje elektryczne ppoż
Marian Wapiński Serwis (podkarpacie) 602748635 Instalacje elektryczne ppoż
Bęben Mariusz Konserwator sprzętu ppoż. (podkarpacie) 696422043 Serwis instalacji ppoż
Zbigniew Wdowiak Konserwator sprzętu ppoż. (Stalowa Wola) 600910409 Serwis instalacji ppoż
Pazurkiewicz Andrzej Konserwator sprzętu ppoż. (małopolska) apazurkiewicz@supon.rzeszow.pl 664043908 Serwis instalacji ppoż
Trawka Grzegorz Kierownik Działu Instalacji i Serwisu Ppoż. gtrawka@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 56 Serwis instalacji ppoż
Łukasz Kubas Serwis inst. elektr. ppoż (podkarpacie) lkubas@supon.rzeszow.pl (17) 860 28 43 Serwis instalacji ppoż
Augustyn Wierzbiński Serwis inst. elektr. ppoż (podkarpacie) 604933903 Serwis instalacji ppoż
Marian Wapiński Serwis inst. elektr. ppoż (podkarpacie) 602 748 635 Serwis instalacji ppoż
Wojciech Kuna Serwis inst. elektr. ppoż (małopolskie) wkuna@supon.rzeszow.pl (12) 328 31 56 Serwis instalacji ppoż
Piotr Adam Serwis inst. hydr. ppoż padam@supon.rzeszow.pl 600917020 Serwis instalacji ppoż
Stanisław Rachwał Serwis inst. hydr. ppoż 696425920 Serwis instalacji ppoż
Mariusz Mazur Konserwator sprzętu ppoż. (podkarpacie) (17) 860 28 62 Serwis instalacji ppoż
Jacek Broda Konserwator sprzętu ppoż. (podkarpacie) 535 111 191 Serwis instalacji ppoż
Irena Pryk Obsługa klienta (17) 860 28 62 Dział gaśnic i legalizacji zbiorników
Bęben Mariusz Konserwator sprzętu ppoż. (podkarpacie) 696422043 Dział gaśnic i legalizacji zbiorników
Mariusz Mazur Konserwator sprzętu ppoż. (podkarpacie) (17) 860 28 62 Dział gaśnic i legalizacji zbiorników
Jacek Broda Konserwator sprzętu ppoż. (podkarpacie) 535 111 191 Dział gaśnic i legalizacji zbiorników
Jerzy Zamojcin Specjalista ochrony ppoż. (Stalowa Wola) stalowawola@supon.rzeszow.pl 600910086 Dział gaśnic i legalizacji zbiorników
Zbigniew Wdowiak Konserwator sprzętu ppoż. (Stalowa Wola) 600910409 Dział gaśnic i legalizacji zbiorników
Andrzej Pazurkiewicz Konserwator sprzętu ppoż. (małopolska) apazurkiewicz@supon.rzeszow.pl 664043908 Dział gaśnic i legalizacji zbiorników
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...