Czyściwa

Produkty prezentowane w tej kategorii znajdują wszechstronne zastosowanie w zakładach produkcyjnych, warsztatach samochodowych, tokarskich oraz ślusarskich oraz wszędzie tam, gdzie niezbędne jest prawidłowe przygotowanie powierzchni do dalszej obróbki czy usunięcie zabrudzeń z podzespołów maszyn przemysłowych.

W sprzedaży dostępne są różnego typu czyściwa fabryczne, w bardzo atrakcyjnej cenie. Przeznaczone są do szerokiego spektrum zastosowań. Po bezpyłowe ściereczki chętnie sięga się w laboratoriach badawczych oraz branży spożywczej, ponieważ świetnie sprawdzają się w kontakcie z wrażliwą na jakiekolwiek zabrudzenia aparaturą pomiarową. Odporne na działanie rozpuszczalników czyściwo specjalistyczne z włókien poliestrowych oraz celulozy - trwałe i odpowiednie do pracy zarówno na sucho, jak i na mokro, jest natomiast niezastąpione w drukarniach czy w przemyśle lotniczym. Uzupełnieniem oferty są uniwersalne, pakowane po 10 kilogramów bawełniane ściereczki przeznaczone do polerowania i wycierania standardowych zabrudzeń.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...