Apteczki, pierwsza pomoc

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 87 pozycji

Jako jeden z liderów w branży produktów BHP, dostarczamy wyłącznie bezpieczne, spełniające wszelkie wymagania produkty. W skład naszej bardzo bogatej i szerokiej oferty wchodzą m.in. właściwie wyposażone apteczki, specjalistyczne środki medyczne oraz profesjonalne zestawy pierwszej pomocy.

W asortymencie posiadamy duże apteczki przemysłowe, jak i mniejsze, samochodowe oraz biurowe. Zawierają one w sobie m.in. gazy opatrunkowe, opaski elastyczne, opatrunki i bandaże oraz wiele innych produktów. Środki lecznicze i akcesoria zostały wykonane z bezpiecznych, wysokiej jakości materiałów i spełniają wszelkie normy Unii Europejskiej.

Proponujemy również zestawy pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego, które będą odpowiednie dla szpitali, czy instytucji takich jak WOPR. Dostarczamy również fantomy treningowe, które mogą służyć nauce ratowania życia w sytuacjach zagrożenia.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty nowoczesnych produktów, które pomogą zwiększyć bezpieczeństwo w pracy, domu czy w czasie podróży.