Apteczki, pierwsza pomoc

Jako jeden z liderów w branży produktów BHP, dostarczamy wyłącznie bezpieczne, spełniające wszelkie wymagania produkty. W skład naszej bardzo bogatej i szerokiej oferty wchodzą m.in. właściwie wyposażone apteczki, specjalistyczne środki medyczne oraz profesjonalne zestawy pierwszej pomocy.

W asortymencie posiadamy duże apteczki przemysłowe, jak i mniejsze, samochodowe oraz biurowe. Zawierają one w sobie m.in. gazy opatrunkowe, opaski elastyczne, opatrunki i bandaże oraz wiele innych produktów. Środki lecznicze i akcesoria zostały wykonane z bezpiecznych, wysokiej jakości materiałów i spełniają wszelkie normy Unii Europejskiej.

Proponujemy również zestawy pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego, które będą odpowiednie dla szpitali, czy instytucji takich jak WOPR. Dostarczamy również fantomy treningowe, które mogą służyć nauce ratowania życia w sytuacjach zagrożenia.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty nowoczesnych produktów, które pomogą zwiększyć bezpieczeństwo w pracy, domu czy w czasie podróży.

Aktywne filtry

Przenośny Zestaw Pierwszej... Przenośny Zestaw Pierwszej... 2
Dostępne
260,81 zł brutto
241,49 zł netto
Przenośny Zestaw Pierwszej Pomocy® ZPP typ A w walizce Zastosowanie Dla małych, kilkuosobowych przedsiębiorstw zlokalizowanych w halach (np. magazyny) lub działających w terenie (małe firmy usługowe, energetyka); zalecane do obsługi jednego wydziału. Parametry techniczne Materiał – blacha stalowa lub stal nierdzewna – zwiększona odporność na...
Pokazano 1-24 of 146 item(s)
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Szanowni Klienci!

Informujemy, że nie są już dostępne w sprzedaży:
- półmaski filtrujące jednorazowe, półmaski wielorazowe
- rękawice jednorazowe, kombinezony ochronne
- środki antybakteryjne i dezynfekujące

Mogą wystąpić opóźnienia w realizacji wszystkich zamówień, z przyczyn niezależnych od nas.


Prosimy o kontakt w celu ustalenia czasu realizacji, przed złożeniem zamówienia w naszym sklepie!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...