Obuwie robocze i ochronne

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 332 pozycji

Historia naszego przedsiębiorstwa sięga ponad 60 lat. Od tego czasu dostarczamy przedsiębiorstwom prywatnym czy instytucjom państwowym, spełniające wszelkie normy produkty zwiększające bezpieczeństwo podczas pracy. W tej kategorii znajduje się specjalistyczne, ochronne obuwie robocze, które będzie odpowiednie do wielu różnych branż – polecamy zapoznanie się z naszym asortymentem.

Udostępniamy m.in. skórzane trzewiki różnego rodzaju. W zależności od modelu, sprawdzą się w zakładach produkcyjnych czy w pracach montażowych i budowlanych. Proponujemy także obuwie specjalistyczne, przeznaczone dla żołnierzy oraz osób związanych z wojskiem, które wykonane zostały ze świetnej jakościowo skóry i sprawdzą się nawet w najcięższych warunkach.

Proponujemy również bardzo trwałe obuwie gumowe i PCV, odpowiednie na zimę modele ocieplane, a także półbuty ochronne czy profilaktyczne, zdrowotne sandały.

Zachęcamy do skorzystania z naszego bogatego doświadczenia i skontaktowania się z nami w razie problemów czy wątpliwości z wyborem. Właściwie pomożemy i profesjonalnie doradzimy, które buty będą najlepiej sprawowały się w określonych warunkach.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 848,00 zł

Marka

Marka

Linia produktów

Linia produktów

Typ obuwia

Typ obuwia

Klasa obuwia

Klasa obuwia

Rodzaj ochrony stopy

Rodzaj ochrony stopy

Kat. III - typ odzieży

Kat. III - typ odzieży

Normy i oznaczenia

Normy i oznaczenia

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Materiał cholewek

Materiał cholewek