Sprzęt przeciwpożarowy

Aktywne filtry

Uszczelki

Uszczelka 25

Sigma - uszczelka 25
3,69 zł brutto
3,00 zł netto
Zawory i prądownice

Zawór hydrantowy 25

Sigma - zawór 25
73,80 zł brutto
60,00 zł netto
Nasady i pokrywy

Nasada 25 GW 1 cal

Sigma - nasada 25GW 1 cal
17,22 zł brutto
14,00 zł netto
Przełączniki / redukcje

Przełącznik 52/25

Sigma - redukcja 52/25
54,12 zł brutto
44,00 zł netto
Gaśnice i agregaty

Gaśnica proszkowa GP-2X-ABC Ogniochron

OGN-gp 2kg ABC
104,55 zł brutto
85,00 zł netto
NIE WYSYŁAMY GAŚNIC PACZKAMI! MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY LUB WYSYŁKA PALETOWA.
Uszczelki

Uszczelka 52

Sigma - uszczelka 52
4,31 zł brutto
3,50 zł netto
Zawory i prądownice

Zawór hydrantowy 52

Sigma - zawór 52
92,25 zł brutto
75,00 zł netto
Nasady i pokrywy

Nasada 25 GZ 1 cal

Sigma - nasada GZ25 1cal
17,22 zł brutto
14,00 zł netto
Przełączniki / redukcje

Przełącznik 75/52

Sigma - redukcja 75/52
59,04 zł brutto
48,00 zł netto
Gaśnice i agregaty

Gaśnica pianowa GWG-2X-ABF Ogniochron

OGN-gwg 2L ABF
178,35 zł brutto
145,00 zł netto
NIE WYSYŁAMY GAŚNIC PACZKAMI! MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY LUB WYSYŁKA PALETOWA.
Uszczelki

Uszczelka 75

Sigma - uszczelka 75
4,92 zł brutto
4,00 zł netto
Klucze

Klucz do nasad

Sigma - klucz/nasady
33,21 zł brutto
27,00 zł netto
Nasady i pokrywy

Nasada 75 GW 3 cale

Sigma - nasada 75GW 3 cale
28,29 zł brutto
23,00 zł netto
Przełączniki / redukcje

Przełącznik 110/75

Sigma - redukcja 110/75
93,48 zł brutto
76,00 zł netto
Łączniki

Łącznik TŁOCZNY 52

Sigma - łącznik tłoczny 52
47,97 zł brutto
39,00 zł netto
Pokazano 1-30 z 69 pozycji

Dla przedsiębiorstw produkcyjnych, obiektów gastronomicznych czy budynków publicznego użytku, a także biur firmowych, proponujemy bogaty wybór nowoczesnego sprzętu przeciwpożarowego. Na ofertę składają się m.in. specjalne koce, a także hydranty oraz różnego rodzaju urządzenia.

Proponujemy gaśnice pianowe, proszkowe i śniegowe. Oprócz wariantów stałych, oferujemy także większe modele mobilne, z zamocowanymi kółkami. Ponadto, każde urządzenie wyposażone jest w nowoczesne rozwiązania zwiększające efektywność gaszenia i bezpieczeństwo. Wszystkie gaśnice spełniają właściwe normy europejskie i nadają się m.in. do szpitali i budynków mieszkalnych, szkół lub stacji paliw.

Rozmaita armatura przeciwpożarowa również znajduje się w naszej ofercie. Oferujemy prądownice, zawory hydrantowe, rozdzielacze kulowe oraz łączniki ssawne lub tłoczne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznej armatury, sprzętu, urządzeń czy dodatkowych elementów – w razie pytań, nasz doświadczony zespół służy pomocą.
Prezentowane w tej kategorii artykuły przeznaczone są do użytku w przedsiębiorstwach produkcyjnych, obiektach gastronomicznych, budynkach użytku publicznego, biurach firmowych i nie tylko. Sprzęt pożarowy dostępny w naszej ofercie to m.in. specjalne koce strażackie, gaśnice i różnorodne urządzenia. Duży wybór nowoczesnych rozwiązań sprawia, że można tu zaopatrzyć się w wiele przydatnych artykułów przeciwpożarowych. Będą stanowić skuteczne wsparcie w walce z ogniem i podniosą poziom bezpieczeństwa w obiekcie. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem pożarniczym i składania zamówień na niezawodne wyroby BHP.

Duży wybór sprzętu przeciwpożarowego w ofercie Supon

Najważniejszym elementem oferty tej sekcji niewątpliwie są gaśnice strażackie. Proponujemy modele przeciwpożarowe pianowe, proszkowe i śniegowe, dzięki którym można skutecznie gasić ogień w różnych środowiskach. Przygotowaliśmy warianty stałe, a także mobilne, które można wygodnie przemieszczać dzięki zamontowanym kółkom. Sprzęt pożarniczy wyposażony jest dodatkowo w nowoczesne rozwiązania, które mają na celu zwiększenie efektywności gaszenia i poziomu bezpieczeństwa.

Warto podkreślić, że wszystkie gaśnice pożarowe z naszej oferty spełniają właściwe normy europejskie i dzięki temu można je stosować w rozmaitych miejscach. Taki sprzęt strażacki nadaje się do użytku w szpitalach, budynkach mieszkalnych, szkołach, stacjach paliw i nie tylko.

Nowoczesny sprzęt do gaszenia pożarów

Jakość artykułów BHP jest niezwykle ważna, jeśli chodzi o walkę z ogniem. Dlatego dbamy o to, aby każdy sprzęt przeciwpożarowy dostępny w naszej ofercie cechował się niezawodnym działaniem. Dotyczy to także armatury strażackiej w postaci prądownic, zaworów hydrantowych, rozdzielaczy kulowych oraz łączników ssawnych lub tłocznych. Niezbędne informacje na temat wytrzymałości, ciśnienia, materiału i innych parametrów znajdują się w opisie każdego produktu pożarniczego.

Przykładamy dużą wagę do kompleksowości oferty artykułów BHP. Zależy nam na tym, aby wszyscy klienci zaopatrzyli się tu w niezbędny sprzęt strażacki, który podniesie poziom bezpieczeństwa w konkretnym obiekcie. Dlatego proponujemy duży wybór gaśnic przeciwpożarowych, armatury i innych przydatnych rozwiązań pożarniczych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przeciwpożarowej Supon

Szeroka gama niezawodnych artykułów BHP sprawia, że możliwy jest łatwy wybór odpowiednich propozycji stanowiących wsparcie w walce z ogniem. Sprzęt pożarowy dostępny w ofercie Supon to specjalistyczna armatura, gaśnice strażackie, akcesoria i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem, a w razie pytań prosimy o kontakt – nasz wykwalifikowany zespół służy pomocą.