POLITYKA JAKOŚCI

Od początku istnienia firmy szczególną wagę przykładamy do polityki jakości, co pozwala nam na kompleksowe zaopatrzenie naszych Klientów w pierwszej klasy produkty oraz zaawansowane technologicznie rozwiązania w zakresie BHP i PPOŻ.

MISJA FIRMY

Po pierwsze – wszystko dla bezpieczeństwa

Koncentrując się na ściśle wyznaczonych celach zawsze jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom rynku, dostarczając Kontrahentom sprawdzone i certyfikowane akcesoria oraz artykuły BHP, a także sprzęt PPOŻ. W regularnie uzupełnianej ofercie sklepu internetowego dostępny jest asortyment stanowiący obowiązkowe wyposażenie instytucji publicznych (szkół, urzędów, szpitali), a także obiektów przemysłowych, w których prowadzona jest działalność gospodarcza. Co więcej, świadczymy również usługi związane z projektowaniem i realizacją zabezpieczeń PPOŻ zarówno w nowopowstających obiektach, jak i tych modernizowanych.

Po drugie – profesjonalna i kompleksowa obsługa

Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Supon sp. z o.o. w Rzeszowie jest firmą, która pozycję lidera w branży BHP i PPOŻ buduje dbając o nawiązywanie trwałych relacji z Klientami. Fundamentalnym elementem naszej strategii jest profesjonalna i kompleksowa obsługa, realizowana przez nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje zespół ekspertów. Dzięki temu, że skupiamy się na potrzebach naszych Kontrahentów szczegółowo je analizując, jesteśmy w stanie przewidzieć w jakie artykuły z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz w jakie elementy infrastruktury chroniącej przed zagrożeniem pożarowym zaopatrzyć nasze magazyny. Tym samym, jesteśmy w stanie szybko i terminowo zrealizować wszystkie zamówienia.

Po trzecie - najwyższe standardy jakości

Zarówno oferowany przez PHT Supon sp. z o.o. asortyment, jak i realizowane usługi zawsze podlegają ścisłej kontroli jakości w ramach szczegółowo ustalonych, wewnętrznych procedur. W rezultacie, dostarczane Klientom rozwiązania spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa i są zawsze zgodne z przepisami BHP. Jako eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży BHP możemy zapewnić, że naszym priorytetem jest realizacja celów naszych Klientów, dlatego serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

"Bardzo szybka i rzetelnie przeprowadzona transakcja."

"Bardzo miła obsługa, szybko ,sprawnie. POLECAM!!!"

"Bardzo szybko. Informacja na bieżąco co się dzieje z zakupionym towarem. Polecam."

"Bezproblemowe zakupy, super szybka realizacja. Ceny bardzo atrakcyjne w porównaniu z niektórymi sklepami bhp."

"Profesjonalny sklep, szybka wysyłka, towar doskonale zabezpieczony. Zakupy to przyjemność. Polecam."

"Zależało mi na czasie dostawy. Przed złożeniem zamówienia telefonicznie upewniłem się, że towar jest dostępny. Chwilę później otrzymałem potwierdzenie mailowe, że paczka jest gotowa do wysyłki. Następnego dnia była u mnie. Sama cena towaru bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych sklepów z branży. Wróżę tej firmie świetlaną przyszłość, jeśli utrzyma ten poziom."

"REWELACJA! Zamówiłam słuchawki dla dziecka około 12 we wtorek, a w srode o 13 już miałam je w domu. Mega szybko i sprawnie. Polecam z całego serca!"

"Super kompetentna i pomocna obsługa, pełen profesjonalizm. Polecam!"

"Bardzo profesjonalne podejście. Towar po 24h był u mnie."

"Towar zgodny z opisem, atrakcyjna cena!"