Terminy realizacji zamówień w sklepie supon.rzeszow.pl

Dla każdego produktu w naszym sklepie wyświetlamy orientacyjny czas realizacji (poniżej ceny produktu wyróżniony czerwoną czcionką). Orientacyjny czas realizacji informuje, ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu otrzymania przez nas zamówienia (lub od momentu potwierdzenia płatności za to zamówienie — przedpłata) do chwili skompletowania zamówionego towaru, przygotowania go do wysyłki i przekazania paczki kurierowi.
Jeśli zamówienie składa się z kilku pozycji, za termin realizacji należy przyjąć najdłuższy z czasów dostawy spośród zamówionych produktów. Na prośbę Klienta towary z krótszym czasem realizacji możemy wysłać szybciej osobną paczką, może się to jednak wiązać z dodatkową opłatą za przesyłkę.

Z różnych przyczyn czas realizacji może ulegać zmianie. Jeśli masz wątpliwości, w jakim czasie paczka może zostać przygotowana dla kuriera, skontaktuj się z obsługą sklepu!

Zamówienia z przedpłatą przyjmujemy do realizacji dopiero po potwierdzeniu płatności!
Jeśli zamówienie nie zostanie opłacone w ciągu 7 dni od daty złożenia, zostanie automatycznie anulowane.

Wyjaśnienie terminów realizacji w sklepie supon.rzeszow.pl

Szybka wysyłka 24-48h
Produkt dostępny w naszym magazynie w Rzeszowie - nadajemy paczkę w 24 godziny od momentu złożenia zamówienia (pobranie), lub potwierdzenia płatności (przedpłata). Zamówienia złożone do godziny 11:00 mogą zostać wysłane w tym samym dniu roboczym. Przygotowanie paczki dla kuriera w 24 godziny obowiązuje w dni robocze (nie wliczają się soboty, niedziele i święta).

Realizacja 3-5 dni / Realizacja 4-7 dni
Produkt jest dostępny w jednym z naszych magazynów - potrzebujemy kilka dni na przesłanie towaru między oddziałami i skompletowanie zamówienia. Nadanie paczki i przekazanie jej kurierowi do doręczenia nastąpi w podanym przedziale dni roboczych.

Realizacja 7-10 dni / Realizacja 10-14 dni
Produkt niedostępny w naszym magazynie, a dostępny u producenta. Potrzebujemy więcej czasu na zamówienie towaru u producenta. Nadanie paczki i przekazanie jej kurierowi do doręczenia nastąpi w podanym przedziale dni roboczych.

Realizacja 14-21 dni / Realizacja 21-28 dni 
Produkt niedostępny w naszym magazynie, ale może być dostępny w magazynie producenta. Wysyłka od producenta odbywa się z magazynów zagranicznych, na cały proces zamówienia towaru, dostawy na nasz magazyn i kompletacji dla klienta potrzeba odpowiednio dużo czasu. Nadanie paczki i przekazanie jej kurierowi do doręczenia nastąpi w podanym przedziale dni roboczych.

Realizacja 4-6 tygodni / Realizacja 6-8 tygodni / Produkt na zamówienie 12-14 tygodni
Produkt niedostępny w naszym magazynie i niedostępny w magazynie producenta. Produkowany na zamówienie Klienta. Nadanie paczki i przekazanie jej kurierowi do doręczenia nastąpi w podanym przedziale tygodniowym.

POWYŻSZE TERMINY REALIZACJI OZNACZAJĄ POTRZEBNY NAM CZAS NA PRZYGOTOWANIE PRZESYŁKI DLA KURIERA ! Od momentu odbioru paczek przez kuriera z naszego magazynu (zmiana statusu zamówienia na "WYSŁANE"), należy dodać CZAS DORĘCZENIA PRZESYŁKI (określony w tabeli kosztów wysyłki w naszym sklepie lub w warunkach świadczenia usług każdego przewoźnika). Zazwyczaj jest to 1-2 dni robocze. Niniejszy termin nie jest jednak gwarantowany, w wyniku zdarzeń losowych czas doręczenia może zostać wydłużony.

Termin otrzymania zamówionego towaru to czas przygotowania paczki (określany w naszym sklepie jako dostawa/wysyłka) + czas doręczenia przez kuriera.