PLATFORMA ZAKUPOWA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy system zamówień internetowych - PLATFORMĘ ZAKUPOWĄ. Proponowane rozwiązania pozwalają na osiągnięcie określonych oszczędności ekonomicznych jak również organizacyjnych. Jest to wygodne narzędzie, które można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta. Pozwala przyśpieszyć proces realizacji zamówień.

PLATFORMA ZAKUPOWA umożliwia zarządzanie procesem zakupowym w firmie oraz nadzorowanie kosztów dla poszczególnych centrów kosztowych. Jest zbudowana z 4-ech głównych modułów:
  1. Moduł zakupów online umożliwia składanie zamówień dla danych centrów kosztowych z uwzględnieniem ścieżki zatwierdzeń/autoryzacji oraz z ograniczeniami przyznanymi na poszczególne centra kosztowe.   
  2. Moduł kartotek pracowniczych ma na celu usprawnienie wydawania dla pracowników sortów ubraniowych, a dzięki funkcji raportowania/przypominania, pracownicy zawsze otrzymują swoje sorty na czas. Każde wydanie jest przypisane do centrów kosztowych, do których pracownik należy.
  3. Moduł składu konsygnacyjnego ma za zadanie zapewnić całodobowy dostęp do niezbędnych środków BHP na terenie przedsiębiorstwa (poprzez magazyny), a klient obciążony zostaje dopiero w chwili wydania takiego asortymentu swoim pracownikom. Zachowane zostaje przypisanie wydań do centów kosztowych.
  4. Na życzenie Klienta przygotowywane są niezbędne raporty (moduł raportowania), tak aby ułatwić analizę wszystkich procesów zachodzących na platformie zakupowej.

Nasza PLATFORMA ZAKUPOWA to szybki i wygodny sposób umożliwiający zamawianie artykułów BHP.