Defibrylatory aed

Dzięki dostępności nowoczesnych urządzeń ratowniczych w budynku firmy lub instytucji możliwe jest szybsze udzielenie pomocy osobie poszkodowanej. W momencie zatrzymania akcji serca znaczenie ma każda minuta bezczynności, dlatego warto, aby defibrylatory AED znajdowały się praktycznie w każdym obiekcie. Pozwolą wówczas zareagować, zanim jeszcze pojawią się na miejscu ratownicy z pogotowia. Szanse uratowania komuś życia znacząco się zwiększą.

Defibrylator AED powinien pojawić się szczególnie w zatłoczonych miejscach takich, jak dworce, galerie handlowe, hale produkcyjne, baseny czy ośrodki sportu i rekreacji. W przestrzeniach, w których codziennie bywają setki, a nawet tysiące osób ryzyko, że któraś z nich będzie potrzebować pomocy jest duże. Warto więc zadbać o to, by takie obiekty były jak najlepiej wyposażone. Sprzęt ratowniczy szczególnie przyda się też w budynkach, w których znajdują się osoby starsze oraz wszędzie tam, gdzie ludzie podejmują różne formy aktywności fizycznej.

Aktywne filtry

Wyświetlono 1-14 of 14 produktów w tej kategorii

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 9 396,00 zł

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...