NASZA DZIAŁALNOŚĆ

Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne SUPON Sp. z o.o. jest jedną z czołowych i najdłużej działających firm na terenie południowo-wschodniej Polski. Firma jest następcą prawnym działającego od 1956 roku przedsiębiorstwa państwowego, powstała w wyniku prywatyzacji bezpośredniej 11 marca 1997 roku. Aby zwiększyć efektywność prowadzonych działań, na chwilę obecną posiadamy oddziały w Łodzi, Krakowie, Tarnowie, Stalowej Woli i Sanoku. Tak rozbudowana struktura naszej firmy umożliwia, że logistycznie jesteśmy przygotowani do obsługi najbardziej wymagających klientów.

Od początku istnienia firmy stawiamy na jakość oferowanych przez nas produktów i profesjonalną, kompleksową obsługę Klienta, co sprawiło, że dziś jesteśmy liderem w branży BHP oraz dziedzinie projektowania i montażu zabezpieczeń przeciwpożarowych, systemów antywłamaniowych z monitorowaniem jak również remontów i konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego.

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów i usług ma dla nas priorytetowe znaczenie. Dlatego wszystkie nasze produkty spełniają wymogi norm europejskich, co potwierdzają certyfikaty. W 2006 roku wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. Obejmuje on projektowanie, wykonawstwo i konserwację systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych, handel materiałami, wyrobami i wyposażeniem z zakresu ochrony pracy oraz zabezpieczeń BHP i przeciwpożarowych. System został zatwierdzony przez jedną z wiodących jednostek certyfikujących DEKRA.

Nasze wieloletnie doświadczenie rynkowe, perfekcyjna współpraca z Klientem, chęć ciągłego rozwoju i polepszania jakości naszych usług, sprawiły że dzisiaj możemy zaoferować model współpracy na miarę Państwa oczekiwań.

Zawsze służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. Zawsze dążymy do optymalnych rozwiązań i zadowolenia naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy - nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu w doborze produktów oraz przedstawią warunki współpracy uwzględniając wszelkie Państwa potrzeby.