środki czystości

Korzystając z profesjonalnej chemii gospodarczej, łatwo utrzymają Państwo porządek w placówce firmy lub instytucji. Środki czystości pozwolą Wam zachować odpowiedni poziom higieny i zapobiegną rozprzestrzenianiu się bakterii.

Oferujemy preparaty przeznaczone do mycia różnych typów powierzchni, a także maszyn i urządzeń. Posiadamy płyny do płytek z gresu, parkietów, szkła, tworzyw sztucznych i elementów metalowych. Umożliwiamy zakup środków czystości do sanitariatów, kuchni, biur czy gabinetów lekarskich. Zapewniamy chemię gospodarczą dla wielu branż, między innymi przemysłu i gastronomii.

Wśród naszych produktów dostępne są wyroby do pielęgnacji dłoni takie, jak: mydła, kremy do rąk oraz specjalne wkłady do dozowników. Dostarczamy klientom wybór płynów do mycia naczyń, a także preparatów do prania, płukania i zmiękczania tkanin. Nasze produkty pozwolą Państwu wywabić plamy z dywanów, wyprać ręczniki hotelowe czy pościel. Dzięki szerokiemu zakresowi oferty znajdą Państwo w sklepie chemię dostosowaną do potrzeb Waszego zakładu pracy.

Aktywne filtry

Wyświetlono 1-24 of 35 produktów w tej kategorii

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 222,00 zł

Pojemność opakowania

Pojemność opakowania

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...