Dla przemysłu spożywczego

Zapewniamy produkty, które stanowią niezbędne wyposażenie firm związanych z gastronomią, przetwórstwem i produkcją żywności. Przedsiębiorstwa działające w przemyśle spożywczym zakupią u nas, między innymi wodoodporne fartuchy. Zapewniają one skuteczną ochronę przed niskimi i wysokimi temperaturami, a także tłuszczami i chemią. Dzięki temu mogą stanowić bezpieczną odzież BHP do wykorzystywania w chłodni, w pracy w kuchni lub przy taśmie produkcyjnej. Zapewniamy artykuły w wielu rozmiarach, co pozwala Państwu zaopatrzyć się w ubrania robocze dla wszystkich podwładnych, bez względu na ich posturę.

Przemysł spożywczy stosuje również inne akcesoria, takie jak czepki na włosy, które umożliwiają zachowanie odpowiedniego poziomu higieny na stanowisku pracy. Zapobiegają one kontaktowi żywności z różnego rodzaju drobnoustrojami.

Zapewniamy również rękawice robocze, pozwalające na wykonywanie precyzyjnych czynności, między innymi dzięki zewnętrznej warstwie, stworzonej z antypoślizgowego tworzywa.

Aktywne filtry

Pokazano 1-19 of 19 item(s)
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...