Dział handlowy

Paweł Koszałka

Dział handlowy
 pkoszalka@supon.rzeszow.pl

Centrala - Rzeszów

Tomasz Podolak

Z-ca Dyrektora Ds. Handlowych
(17) 860 28 70
 tpodolak@supon.rzeszow.pl

Wojciech Dzierżak

Marketing - oferty przetargowe
 (17) 860 28 95
 marketing@supon.rzeszow.pl

Anna Warzybok

Opiekun Klienta - odzież/rękawice
 (17) 860 28 71
 awarzybok@supon.rzeszow.pl

Iwona Brzyska

Opiekun Klienta - rękawice/odzież
(17) 860 28 71
 ibrzyska@supon.rzeszow.pl

Ewelina Domin

Opiekun Klienta - sprzet ochronny PPOŻ.
 (17) 860 28 72
 edomin@supon.rzeszow.pl

Izabela Tarsała

Opiekun Klienta - obuwie/środki czystości
 (17) 860 28 73
 itarsala@supon.rzeszow.pl

Arkadiusz Bielaska

Przedstawiciel Handlowy - Mielec
  606 498 373
 abielaska@supon.rzeszow.pl

Łukasz Zieliński

Opiekun Sklepu Internetowego
  600 903 483
 lzielinski@supon.rzeszow.pl

Oddział Kraków

Monika Koszałka

Dyrektor Ds. Kluczowych Klientów
 monika.koszalka@supon.rzeszow.pl

Krzysztof Kokoszka

Kierownik Ds. Rozwoju
694 803 203
 kkokooszka@supon.rzeszow.pl

Beata Turbasa

Główny Specjalista Ds. Handlowych
 664 043 906
 bturbasa@supon.rzeszow.pl

Agata Pietryka

Key Account Manager
  694 165 162
 apietryka@supon.rzeszow.pl

Katarzyna Gleń-Brachowska

Key Account Manager
 (12) 653 28 00
  531 514 654
 kglen@supon.rzeszow.pl

Łukasz Chorążak

Opiekun Klienta - Sklep BHP
 (12) 653 28 00
  600 386 003
 lchorazak@supon.rzeszow.pl
 sprzedaz@supon.rzeszow.pl

Justyna Pazurkiewicz

Opiekun Klienta - Sklep BHP
 (12) 653 28 00
  531 030 943
 jpazurkiewicz@supon.rzeszow.pl
 sprzedaz@supon.rzeszow.pl

Piotr Wrona

Opiekun Klienta - Sklep BHP

 (12) 653 28 00
  694 473 416
 pwrona@supon.rzeszow.pl
 sprzedaz@supon.rzeszow.pl

Oddziały i Przedstawicielstwa

Oddział Łódź

Jolanta Lipigórska

Opiekun Klienta
(42) 674 87 48
 lodz@supon.rzeszow.pl

Oddział Tarnów

Marek Nagórzański

Opiekun Klienta
 (14) 621 49 37
 tarnow@supon.rzeszow.pl

Oddział Stalowa Wola

Jerzy Zamojcin

Opekun Klienta - Serwis PPOŻ
 (15) 813 44 01
 stalowawola@supon.rzeszow.pl

Przedstawicielstwo Sanok

Beata Zubel

Opiekun Klienta
(13) 464 25 35
 sanok@supon.rzeszow.pl
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu -> (Polityka prywatności)