Sprzęt specjalistyczny

Urządzenia i inne artykuły BHP, dostępne w naszym sklepie, przeznaczone są dla przedsiębiorstw z wielu branż. W kategorii ze sprzętem specjalistycznym, produkty niezbędne do pracy znajdą na przykład ratownicy medyczni lub pracownicy produkcyjni. Zapewniamy między innymi wybór artykułów umożliwiających nawiązanie łączności albo blokujących dostęp do maszyn i niebezpiecznych obszarów osobom niepowołanym. W asortymencie dostępne są również elementy oświetlenia, takie jak przenośne reflektory czy latarki. Ponadto umożliwiamy Państwu zakup detektorów gazowych, megafonów czy sygnalizatorów bezruchu.

Nasze produkty BHP stanowią pomoc w wielu sytuacjach, na przykład podczas codziennych prac w branży przemysłowej lub w razie nagłych wypadków. Sprzęt specjalistyczny pełni funkcję ochronną, a także pozwala przyjść z pomocą osobom poszkodowanym w pożarze czy kolizji. W naszym sklepie zaopatrzycie się Państwo w sprawdzone artykuły, które ułatwią realizację różnorodnych zadań, także na trudno dostępnych i niebezpiecznych terenach.

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 of 126 item(s)
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Szanowni Klienci!

Informujemy, że nie są już dostępne w sprzedaży:
- półmaski filtrujące jednorazowe, półmaski wielorazowe
- rękawice jednorazowe, kombinezony ochronne
- środki antybakteryjne i dezynfekujące

Mogą wystąpić opóźnienia w realizacji wszystkich zamówień, z przyczyn niezależnych od nas.


Prosimy o kontakt w celu ustalenia czasu realizacji, przed złożeniem zamówienia w naszym sklepie!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...