Sprzęt specjalistyczny

Urządzenia i inne artykuły BHP, dostępne w naszym sklepie, przeznaczone są dla przedsiębiorstw z wielu branż. W kategorii ze sprzętem specjalistycznym, produkty niezbędne do pracy znajdą na przykład ratownicy medyczni lub pracownicy produkcyjni. Zapewniamy między innymi wybór artykułów umożliwiających nawiązanie łączności albo blokujących dostęp do maszyn i niebezpiecznych obszarów osobom niepowołanym. W asortymencie dostępne są również elementy oświetlenia, takie jak przenośne reflektory czy latarki. Ponadto umożliwiamy Państwu zakup detektorów gazowych, megafonów czy sygnalizatorów bezruchu.

Nasze produkty BHP stanowią pomoc w wielu sytuacjach, na przykład podczas codziennych prac w branży przemysłowej lub w razie nagłych wypadków. Sprzęt specjalistyczny pełni funkcję ochronną, a także pozwala przyjść z pomocą osobom poszkodowanym w pożarze czy kolizji. W naszym sklepie zaopatrzycie się Państwo w sprawdzone artykuły, które ułatwią realizację różnorodnych zadań, także na trudno dostępnych i niebezpiecznych terenach.

Aktywne filtry

Nóż bezpieczny Klever XChange Nóż bezpieczny Klever XChange 2
  • Promocja / -14,77 zł
Dostępne
Promocja

Nóż bezpieczny Klever XChange

Klever - XChange
33,20 zł brutto
26,99 zł netto
Nasza poprzednia cena 47,97 zł
Wyświetlono 1-24 of 54 produktów w tej kategorii
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...