Kombinezony robocze

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 33 pozycji

By ubrania robocze spełniały swoje zadania, muszą zostać odpowiednio dopasowane do charakteru i warunków pracy. Jedną z naszych propozycji stanowią kombinezony chemiczne, które dedykowane są zarówno branży przemysłowej, jak i zespołom ratownictwa, a także osobom zajmującym się usuwaniem wycieków chemicznych. W ofercie posiadamy również inne modele, które sprawdzą się w przypadku mniej niebezpiecznych branż (tj. niewymagających ochrony przed substancjami chemicznymi o wysokim stężeniu). Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych marek, jak na przykład 3M oraz Dupont.

Kombinezony robocze w asortymencie sklepu Supon

Te jednoczęściowe stroje, w zależności od modelu, zapewniają skuteczną ochronę przed szkodliwym wpływem wielu chemikaliów, zanieczyszczeń i innych niebezpiecznych czynników. Zostały przy tym zaprojektowane i wykonane tak, by zapewniały maksymalny komfort użytkowania - co jest również istotne w kontekście bezpieczeństwa pracownika. Poszczególne ubrania BHP zostały wyposażone w takie rozwiązania, jak: zapewniający szczelne dopasowanie do maski twarzowej kaptur, duży oddychający tylny panel SMS, zapięcie zabezpieczone podwójną osłoną, uziemienie użytkownika dzięki skarpetom rozpraszającym ładunek elektrostatyczny, dobra przepuszczalność powietrza i pary wodnej, zapewniająca dopasowanie kombinezonu do ciała gumka wklejona w talii i wiele więcej.

W ofercie posiadamy również akcesoria do kombinezonów, takie jak osłony na buty oraz zarękawki. Więcej informacji znajduje się w opisach poszczególnych produktów.