• -29,53 zł
Ochronniki słuchu dla dzieci 3M Peltor Kid różowe SNR 27 dB
Ochronniki słuchu dla dzieci 3M Peltor Kid różowe SNR 27 dB
Ochronniki słuchu dla dzieci 3M Peltor Kid różowe SNR 27 dB
Nauszniki dziecka 3M Peltor różowe
3M Peltor Kid różowe
Peltor Kid opakowanie różowych

Ochronniki słuchu dla dzieci 3M Peltor Kid różowe SNR 27 dB

116,84 zł brutto
94,99 zł netto Nasza poprzednia cena: 146,37 zł -29,53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 146,37 zł

Szybka wysyłka 24-48h

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Nauszniki przeciwhałasowe 3M PELTOR Kid to ochronniki w atrakcyjnym, żywym kolorze dostępne tylko w wersji z pałąkiem nagłownym. Produkty z tej serii zostały zaprojektowane z myślą o młodszych użytkownikach, w tym dzieciach, w celu ochrony przed hałasem o średnim poziomie podczas codziennych sytuacji tj. korzystaniu z rozrywki oraz czasu wolnego. Niski profil pałąka pomaga utrzymać równomierny nacisk, co zwiększa poczucie komfortu, a pierścienie uszczelniające wypełnione płynem poprawiają wygodę noszenia. Nauszniki zostały przetestowane i posiadają certyfikat CE zgodny z europejską normą EN352-1: 1993.

Idealne do zastosowania na festiwalach muzycznych, pokazach lotniczych, koncertach, festiwalach, imprezach sportowych lub pokazach sztucznych ogni, lub noś je w domu w razie potrzeby wokół głośnych maszyn, takich jak elektronarzędzia. Ochronniki zaprojektowane są tak, by pasowały do głowy dziecka i spełniają dokładnie te same normy, co ochronniki dla dorosłych. Odpowiednie dla dzieci od 6 miesiąca życia do 10 lat.

Zapewniają średnią tłumienie 27 dB. SNR

Kolor: różowy

Waga: 175g

NORMY I CERTYFIKATY:

EN352-1: 1993

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Linia produktów
3M Peltor
Indeks
3M - KID PINK
Stan:
Nowy

Produkty ochronne 3M - wygoda i bezpieczeństwo w trakcie pracy

3M nieustannie pracuje nad dostarczaniem najbardziej skutecznych rozwiązań z zakresu środków ochrony indywidualnej. Dobrze zaprojektowane środki ochrony indywidualnej (ŚOI), zapewniają najskuteczniejszą ochronę przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu. 3M jest liderem w wielu kategoriach artykułów BHP m.in. ochronie dróg oddechowych, ochronie wzroku, słuchu, ochronie głowy i twarzy czy jednorazowej odzieży ochronnej.
W naszej hurtowni BHP oferujemy szeroki asortyment artykułów ochronnych 3M z podziałem na kategorie i zastosowania. Niewątpliwie produktami cieszącymi się największym zainteresowaniem pracowników, pracodawców, behapowców są kask ochronny Peltor G3000 wentylowany z wymienną więźbą, maska pełna wielokrotnego użytku 3M 6800, czy słuchawki Optime przeciwhałasowe (np. 3M Optime II w wersji na pałąku). Inne ciekawe propozycje firmy 3M to półmaski wielokrotnego użytku (3M 6200), półmaski filtrujące jednorazowe (3M 9322), okulary ochronne (3M Securefit 201), wkładki przeciwhałasowe (3M 1100), kombinezony ochronne (3M 4530), gogle ochronne (3M 2890) czy zaawansowana jednostka napędowa Versaflo, do pracy w trudnych i wymagających warunkach. Do wielu produktów można dokupować dodatkowe akcesoria ochronne (np. filtry przeciwpyłowe do masek lub osłony twarzy montowane do hełmów) i części wymienne. Pozwala to na zwiększenie poziomu ochrony pracownika a w przypadku części zamiennych na obniżenie kosztów i wydatków.
Recenzje

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii: