Wkładki zatyczki Honeywell FUSION DETECTABLE

Wkładki zatyczki Honeywell FUSION DETECTABLE

13,28 zł brutto
10,80 zł netto

Produkt aktualnie niedostępny


Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Zatyczki przeciwhałasowe FUSION DETECTABLE ze sznurkiem przystosowane są do długotrwałego używania na stanowiskach zagrożonych hałasem o średnim natężeniu.

Wykrywalny pierścień na trzpieniu jest wykrywalny przez urządzenia automatyczne, natomiast niebieski kolor ułatwia wykrywanie wzrokowe.

Zapewniają całodzienny komfort i doskonałe tłumienie.

Pudełko do przechowywania, łatwe do zapakowania podczas przerwy, przechowywania miedzy zmianami lub trzymania w łatwo dostępnym miejscu.

Rdzeń FlexiFirm™ ułatwia umieszczanie wkładek w kanale słuchowym i doskonałe dopasowanie przez cały dzień.

Opatentowany model SoftFlange™ doskonale dopasowuje się do kanału słuchowego, zapewniając niezrównany komfort i doskonałe tłumienie.

Zatyczki można myć wodą z łagodnym mydłem i używać codziennie.

Zalecana wymiana zatyczek co 2-4 tygodnie.

Tłumienie hałasu: SNR= 28dB H= 29dB M= 25dB L= 24dB

Materiał: TPE

Rozmiar: L (duży)

Kolor: niebieski

Waga: 0,92 g

SPOSÓB PAKOWANIA:

Pakowane po 10 par w kartonie

NORMY I CERTYFIKATY:

EN 352-2:2002

Jednostka miary / Cena za:
1 para
Indeks
HWL - 1011234
Stan:
Nowy
Honeywell – amerykański wielobranżowy koncern przemysłowy założony w roku 1906 działający w wielu branżach takich jak: Automatyka przemysłowa, Bezpieczeństwo, Branża naftowa i gazowa, Komponenty Automatyki, Systemy lotniskowe.

Akcesoria Honeywell stosowane są w branży automatyki, bezpieczeństwa, naftowej i gazowej, systemów lotniskowych i nie tylko. Ich zadaniem jest zapewnianie bezpieczeństwa w rozmaitych miejscach pracy.

Oferujemy takie produkty jak zatyczki do uszu, okulary ochronne, osłony twarzy, rękawice, a także trzewiki i półbuty robocze. Dzięki temu, że pochodzą od cieszącej się renomą marki, można mieć pewność co do ich wysokiej jakości oraz bardzo dobrych parametrów użytkowych. W efekcie produkty Honeywell stanowią najlepszy wybór, jeśli chodzi o środki ochrony osobistej stosowane w miejscach pracy i nie tylko.

Przydatne artykuły BHP – obuwie i akcesoria

Przygotowaliśmy duży wybór praktycznych rozwiązań marki Honeywell. Produkty tej firmy cechują się bardzo dobrymi właściwościami, dzięki którym zapewniają niezbędny poziom ochrony. Służą przede wszystkim do zapewniania bezpieczeństwa, a także wygody w miejscach pracy, w których istnieją zagrożenia w postaci uciążliwego hałasu, urazów stóp czy dostania się zanieczyszczeń do oczu. Wszystkie akcesoria tej marki powstają z odpowiednio dobranych tworzyw. W efekcie są lekkie, solidne i gwarantują wysoki stopień wygody nawet podczas wielogodzinnego użytkowania w warunkach roboczych.

Wybór produktów Honeywell to najlepszy sposób na zyskanie niezawodnych środków ochrony osobistej, które przydadzą się w wielu miejscach pracy. Proponujemy różne warianty akcesoriów w postaci zatyczek, okularów i butów, aby mieć pewność, że każdy klient znajdzie tu dokładnie to, czego szuka.

Inwestycja w bezpieczeństwo, czyli produkty Honeywell

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem tej kategorii i wyboru odpowiednich akcesoriów ochronnych. Produkty marki Honeywell doskonale sprawdzają się do użytku w różnych branżach, w których zachodzi potrzeba zapewnienia środków ochrony osobistej dla dłoni, uszu, oczu, stóp i twarzy. Przydadzą się zwłaszcza w środowiskach, w których występuje duży hałas i inne niekorzystne warunki mogące stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa personelu.
Recenzje

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: