Ubrania robocze

Aktywne filtry

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Odpowiednio dobrana odzież robocza to gwarancja nie tylko komfortu, ale też - a raczej przede wszystkim - bezpieczeństwa podczas wykonywanej pracy. Należy przy tym pamiętać, że jej zadaniem jest ochrona przed czynnikami, które nie zagrażają życiu pracownika – w takich przypadkach niezbędne są specjalne kombinezony (które również znajdą Państwo w naszej ofercie). Prezentowane w tej kategorii ubrania najczęściej mają za zadanie zabezpieczenie prywatnej odzieży przed zniszczeniem i zabrudzeniami, a także zapewnienie ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, itp.

Odzież robocza w asortymencie sklepu Supon


Podczas wybierania ubrań ochronnych należy kierować się indywidualnymi potrzebami. Pragniemy ułatwić Państwu to zadanie i dlatego zebraliśmy w jednym miejscu starannie wyselekcjonowane produkty o różnych właściwościach i przeznaczeniu. Wśród nich znajdują się spodnie, bluzy, kurtki, getry, szorty, płaszcze, kamizelki, narękawki, a także kaptury żaroodporne oraz spawalnicze. Wszystkie fasony zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu pełnej swobody ruchów, a tym samym komforcie i bezpieczeństwie pracy. Przy każdym modelu został zamieszczony dokładny opis, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Wśród prezentowanych w tej kategorii produktów znajduje się odzież robocza, trudnopalna, ostrzegawcza, przeciwdeszczowa oraz multiochronna. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu – z chęcią pomożemy w wyborze odpowiednich ubrań.