Ochrona ciała - Odzież robocza, ochronna

Aby zapewnić komfort pracy pracownikom, a także nie dopuścić do wypadków w pracy i utraty ich zdrowia, warto zaopatrzyć się w najlepsze i najnowocześniejsze produkty zwiększające bezpieczeństwo. Są to m.in. specjalne akcesoria, które pozwolą właściwie zadbać o drogi oddechowe, wzrok, słuch czy twarz podczas pracy.

Właściwa ochrona dróg oddechowych jest niezbędna w pracy w trudnych warunkach, w otoczeniu szkodliwych gazów czy pyłów. Proponujemy m.in. specjalne filtry, pochłaniacze, automaty lub aparaty, które pozwolą właściwie oczyścić powietrze. Do odpowiedniej ochrony twarzy i wzroku, polecamy rozmaite gogle, okulary oraz trwałe maski. Udostępniamy także nauszniki czy specjalistyczne zatyczki do uszu, niwelujące niekorzystne działanie hałasu.

Ofertę uzupełniają hełmy ochronne, które pomogą zabezpieczyć głowę przed uderzeniami oraz akcesoria, takie jak paski podbródkowe, ocieplacze wełniane czy osłony poliwęglanowe.

Dostarczamy wyłącznie sprawdzone produkty, które spełniają wszelkie niezbędne normy i zapewnią bezpieczeństwo nawet podczas trudnych warunków pracy. Zapraszamy do zapoznania się ze zróżnicowaną, bogatą ofertą.

Aktywne filtry

Hełm BRATEK 2
Dostępne
Ochrona głowy przed uderzeniem

Hełm BRATEK 2

SHEBRATEKN
15,38 zł brutto
12,50 zł netto
PRODUKT POLSKI !
biały żółty czerwony niebieski pomarańczowy zielony
Pokazano 1-24 of 804 item(s)

Dostawcy

Brak dostawców

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...