Hełmy ochronne

W sklepie Supon nie ma miejsca na przypadkowy asortyment. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak wiele zależy od odpowiednio dobranych środków ochrony indywidualnej, a w szczególności od hełmów ochronnych. Dlatego możemy pochwalić się współpracą z takimi producentami jak 3M, Uvex, MSA, Hubix czy też Alwit. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci będą mieć zapewnione nie tylko bezpieczne, ale też komfortowe warunki pracy niezależnie od okoliczności.

Hełmy ochronne w sklepie Supon

Prezentowane w tej kategorii produkty dedykowane są osobom pracującym na wysokościach, a także na placach budowy i w wielu innych gałęziach przemysłu. Ze względu na szerokie zastosowanie są one dostępne w wielu modelach, co pozwali na idealne dopasowanie do konkretnego przeznaczenia. Przy każdym modelu zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat specyfikacji technicznej, właściwości oraz producenta. Gdyby jednak pojawiły się dodatkowe pytania, prosimy o kontakt – z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania, które pozwoli zredukować do minimum ryzyko powstania urazów głowy oraz zwiększy komfort pracy.

Aktywne filtry

Wyświetlono 1-22 of 22 produktów w tej kategorii

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 467,00 zł

Kolor

Kolor

Linia produktów

Linia produktów

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...