Linki asekuracyjne

Aktywne filtry

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Jeden z podstawowych środków ochrony osobistej pracowników wykonujących czynności na wysokości stanowią profesjonalne, wykonane z solidnych materiałów linki bezpieczeństwa. Pozwalają one stworzyć tzw. system spadania, który ma na celu asekurację przed upadkiem. Mogą być one stosowane zarówno z amortyzatorami, jak i samodzielnie.

Linki bezpieczeństwa w ofercie Supon

Naszym klientom proponujemy modele regulowane oraz nieregulowane w kilku wariantach do wyboru. Różnią się one między innymi wykonaniem, materiałem, średnicą, długością, wytrzymałością statyczną oraz innymi parametrami technicznymi. Niektóre z nich są dopuszczone do użytku w strefach zagrożonych wybuchem. Należy pamiętać, by dopasować artykuł do konkretnego zastosowania – tylko wtedy spełni swoją funkcję i zapewni maksymalny stopień ochrony przed skutkami upadku z wysokości.

Przy każdym produkcie znajduje się szczegółowa specyfikacja techniczna. Gdyby jednak pojawiły się dodatkowe pytania związane z asortymentem, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od artykułów BHP - z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 148,00 zł

Długość liny

Długość liny

Normy i oznaczenia

Normy i oznaczenia