Koszule i koszulki robocze

Aktywne filtry

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Dostępne w tej kategorii elementy odzieży pracowniczej są wygodne, solidnie wykonane, a przy tym świetnie się prezentują. Dzięki temu nie tylko chronią prywatne ubrania podczas wykonywania obowiązków służbowych, ale też sprawiają, że pracownik staje się prawdziwą wizytówką i chodzącą reklamą firmy. Dlatego warto zainwestować w estetyczne oraz komfortowe koszule i koszulki, które sprawdzą się zarówno w pracy, jak i poza nią. Możemy Państwa zapewnić, że prezentowane przez nas produkty pochodzą wyłącznie od cenionych na rynku marek (Uvex, GTM Bukowski), co daje gwarancję doskonałych walorów użytkowych oraz estetycznych.

Koszule i koszulki w sklepie Supon


Oferowane przez nas ubrania robocze mają niemal nieograniczone zastosowanie. Sprawdzą się one w pracy przedstawicieli handlowych, sprzedawców, magazynierów, ogrodników, hydraulików, budowlańców i nie tylko. Co więcej, są one tak wygodne, że często noszone są także w czasie wolnym od pracy - zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. To idealne połączenie modnego designu z maksymalnym komfortem użytkowania oraz doskonałymi właściwościami odzieży roboczej.

Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Przy każdym modelu zostały zamieszczone dokładne informacje na temat fasonów, wykorzystanych materiałów i ich właściwości, dostępnych rozmiarów, a także norm i certyfikatów.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 216,00 zł

Marka

Marka

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu