Bielizna robocza

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Niezwykle ważny element stroju roboczego stanowi odpowiednio dobrana bielizna. Jej zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie maksymalnego komfortu cieplnego oraz odprowadzanie wilgoci. Polecana jest w szczególności pracownikom fizycznym, osobom pracującym w niskich temperaturach, a także sportowcom.

Bielizna ochronna w sklepie Supon


Naszym klientom proponujemy kolekcje takich marek jak Kramp czy też Brubeck. Współpraca z zaufanymi producentami daje nam pewność, że oferujemy bieliznę, która zapewni komfort nawet podczas trudnych warunków pracy i ogromnego wysiłku fizycznego. Znajdą tu Państwo m.in. termoaktywne koszulki, spodnie oraz kalesony. Te elementy garderoby ściśle przylegają do ciała, nie powodując ucisku ani podrażnień, chronią przed zimnem i pomagają utrzymać ciepło ciała, ale nie tylko. Ich zadaniem jest również sprawne odprowadzanie potu na zewnątrz - co więcej, szybko wysychają. A przy tym nie krępują ruchów i zapewniają maksymalną wygodę nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Szczegółowe informacje na temat właściwości poszczególnych modeli zostały zamieszczone w opisie każdego produktu - zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt. Przy każdym artykule znajdą Państwo numer telefonu oraz adres e-mail opiekuna sklepu, który służy fachowym doradztwem w zakresie doboru odzieży ochronnej.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 31,00 zł - 186,00 zł

Marka

Marka

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu