Czapki robocze

Aktywne filtry

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Podczas wykonywania różnego typu prac należy zadbać o odpowiednią ochronę wszystkich części ciała. W przypadku szczególnie trudnych bądź niebezpiecznych warunków sprawdzą się hełmy (dostępne w odrębnej kategorii), natomiast w innych sytuacjach polecamy niezawodne czapki robocze. Ich zadaniem jest przede wszystkim ochrona głowy pracownika przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zanieczyszczeniami i nie tylko.

Czapki robocze w ofercie sklepu Supon


W asortymencie posiadamy między innymi ocieplane czapki, które świetnie chronią głowę przed niskimi temperaturami (nie tylko na zewnątrz, ale także podczas pracy w chłodni), a także wiatrem oraz opadami. Co więcej, zostały one zaprojektowane tak, by można je było nosić zarówno samodzielnie, jak i pod kask. Nie brakuje u nas ponadto czepków, które sprawdzą się w przemyśle spożywczym oraz farmaceutycznym. Oczywiście, to tylko przykładowe zastosowania prezentowanych artykułów - z powodzeniem można ich używać także w wielu innych gałęziach przemysłu.

Stawiamy na maksymalny komfort użytkowania, skuteczną ochronę oraz wytrzymałe materiały przyjazne dla skóry. Dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami czapek roboczych, takimi jak Uvex czy też Portwest. Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a także do kontaktu z opiekunem sklepu – numer telefonu oraz adres e-mail do naszego specjalisty znajdą Państwo przy każdym produkcie.