Zatrzaśniki

Aktywne filtry

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Do mocowania lin bezpieczeństwa do szelek bądź uprzęży niezbędne są odpowiednio dobrane i solidnie wykonane zatrzaśniki. To swego rodzaju karabińczyki, które pozwolą stworzyć zabezpieczenie podczas prac na wysokościach, chroniąc przed niekontrolowanym odpięciem się szelek lub linek. Od tego niepozornego elementu w dużej mierze zależy skuteczność systemu ochrony przed upadkiem – dlatego tak ważne jest, by wybrać produkty wykonane z wytrzymałych materiałów, które są odporne na obciążenia czy też uszkodzenia mechaniczne.

Profesjonalne zatrzaśniki w ofercie sklepu Supon

W asortymencie posiadamy modele rozłączalne i nierozłączalne. Poszczególne produkty różnią się nie tylko konstrukcją i sposobem zapięcia, ale też wagą, wymiarami, wytrzymałością statyczną, wykorzystanym materiałem oraz wieloma innymi parametrami. Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a także do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy z przyjemnością doradzą w kwestii wyboru odpowiedniego rozwiązania.

W trosce o maksymalną satysfakcję i bezpieczeństwo naszych klientów współpracujemy wyłącznie z cenionymi na rynku producentami. Wśród nich znajdują się między innymi takie firmy jak Protekt - czołowy producent sprzętu do pracy na wysokości.