Nauszniki przeciwhałasowe

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 31 pozycji

W niektórych środowiskach pracy należy zadbać nie tylko o zabezpieczenie się przed urazami, ale też ekspozycją na głośne dźwięki. W tym celu oferujemy nauszniki przeciwhałasowe. Dzięki właściwościom wygłuszającym nadają się do użytku w środowiskach, w których pracownicy narażeni są  na długotrwałe przebywanie w otoczeniu mogącym negatywnie wpływać na słuch.

Z myślą o zróżnicowanych wymaganiach i potrzebach naszych klientów przygotowaliśmy artykuły wyciszające w wielu wariantach pochodzących od renomowanych producentów takich jak Uvex i 3M. Słuchawki ochronne stosowane są na lotniskach, w zakładach drukarskich, elektrowniach, maszynowniach statków i nie tylko.

Akcesoria wygłuszające do ochrony słuchu

Do wyboru są modele na pałąku, do hełmu, składane i nakarkowe, co ułatwia zakup słuchawek, które najlepiej sprawdzą się w danym środowisku pracy. Nauszniki ochronne stosowane są w różnych branżach, dlatego przed złożeniem zamówienia warto zapoznać się ze specyfikacją techniczną danych artykułów wygłuszających.

Wszystkie akcesoria przeciwhałasowe o właściwościach wyciszających zostały przez nas szczegółowo scharakteryzowane. Każdy opis uwzględnia najważniejsze parametry artykułów ochronnych i dane na temat producenta. Jeśli jednak informacje okażą się niewystarczające, by na ich podstawie zaopatrzyć się słuchawki wygłuszające, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z chęcią pomożemy wybrać nauszniki przeciwhałasowe, które będą najlepiej spełniać funkcję wyciszającą w określonych warunkach.

Ochronniki słuchu w ofercie Supon

Uważnie komponujemy nasz asortyment, by znalazły się w nim wyłącznie najlepsze słuchawki przeciwhałasowe. Oprócz nauszników wyciszających do miejsc pracy oferujemy również modele wygłuszające przeznaczone dla dzieci. Tego rodzaju artykuły BHP przydadzą się w wielu sytuacjach np. podczas festiwali muzycznych czy imprez sportowych. Wszystkie słuchawki ochronne z naszej oferty spełniają niezbędne normy, więc stanowią sprawdzony i bezpieczny wybór. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów akcesoriów przeciwhałasowych i składania zamówień na nauszniki wyciszające prezentowane w tej kategorii.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 511,00 zł

Marka

Marka

Linia produktów

Linia produktów