Gogle ochronne

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 32 pozycji

Zapewnią ochronę przed odpryskami ciał stałych, rozpryskami różnego rodzaju cieczy (w tym chemikaliów), parą i nie tylko – gogle ochronne. To wyjątkowo uniwersalne środki ochrony osobistej, które sprawdzą się zarówno podczas pracy w niebezpiecznych warunkach, jak i na użytek prywatny.

Gogle ochronne w sklepie Supon

Bezpieczeństwo pracy to podstawa. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom bogaty wybór rozwiązań, które zapewnią niezawodną ochronę oczu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Proponowane przez nas gogle to starannie wyselekcjonowane modele pochodzące od takich producentów jak 3M, Uvex, MSA czy też Bolle SAFETY. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy naszym klientom solidne rozwiązania ze sprawdzonych źródeł.

W asortymencie posiadamy modele spawalnicze oraz przeciwodpryskowe o różnym zastosowaniu, parametrach technicznych oraz designie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W razie pojawienia się dodatkowych pytań, prosimy o kontakt – nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 46,00 zł - 258,00 zł

Marka

Marka

Linia produktów

Linia produktów

EN169 (ochrony spawalnicza)

EN169 (ochrony spawalnicza)

Normy i oznaczenia

Normy i oznaczenia

Powłoka okularów ochronnych

Powłoka okularów ochronnych