Wkładki do butów roboczych Atlas ERGO-MED GREEN dla osób z płaskostopiem
Wkładki do butów roboczych Atlas ERGO-MED GREEN dla osób z płaskostopiem
Wkładki do butów roboczych Atlas ERGO-MED GREEN dla osób z płaskostopiem
Wkładki do butów roboczych Atlas ERGO-MED GREEN dla osób z płaskostopiem

Wkładki do butów roboczych Atlas ERGO-MED GREEN dla osób z płaskostopiem

60,27 zł brutto
49,00 zł netto

Realizacja 10-14 dni

Rozmiar obuwia
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Atlas ERGO-MED green — wymienne wkładki do butów roboczych Atlas dla osób z płaskostopiem.

Teraz bieganie i chodzenie staną się prawdziwym wytchnieniem: wkładki wymienne Ergo-Med® zapewnią Twoim stopom odprężenie. Dzięki podparciu łuku podłużnego stopy – o trzech różnych grubościach – wkładki są optymalnie dopasowane do kształtu stóp, a tym samym zapewniają przyjemną, miękką wyściółkę. Następuje odczuwalne odciążenie wrażliwych punktów nacisku i miejsc bolących, dzięki znakomitej amortyzacji i równomiernemu rozłożeniu wagi ciała. Wysokiej jakości wkładki wymienne Ergo-Med® uzyskały certyfikat dla butów ochronnych ATLAS® zgodnie z normą EN ISO 20345. Posiadają właściwości antystatyczne i mogą być noszone również w butach ESD. Wygoda, którą czujesz: krok po kroku.

Kolor zielony wkładek dedykowany osobom z płaskostopiem.

Uskarżacie się Państwo na problemy z płaską stopą? Z tymi dolegliwościami nie jesteście Państwo odosobnieni. W ciągu codziennych obciążeń może dochodzić bardzo szybko do zmniejszana się wysklepienia stopy, wtedy mamy do czynienia z płaską stopą. Taka sytuacja dotyczy 15% ludności. Około 5% ludności cierpi na taki kształt stopy. Rozwiązanie, jakie poleca Atlas to wkładki Ergo-Med green.

ROZMIARY:

36-49

Jednostka miary / Cena za:
1 para
Linia produktów
Atlas ERGO-MED
Rodzaj produktu
Unisex
Indeks
Atlas 99100-43

ATLAS® to wiodący producent obuwia ochronnego w Europie. Firma produkuje rocznie 2,6 milionów par obuwia ochronnego w swojej fabryce w Dortmundzie. ATLAS® oferuje szeroką gamę produktów ochronnych, w tym buty robocze, buty ochronne i wiele innych produktów związanych z bezpieczeństwem pracowników.

Buty ATLAS® charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które zapewniają użytkownikom maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. Wiele modeli butów ATLAS® wyposażonych jest w zaawansowane podeszwy, które zapewniają doskonałą przyczepność i stabilność na różnych powierzchniach.

Buty ATLAS® są szeroko stosowane jako obuwie ochronne i robocze w wielu klasach ochronnych. W zależności od potrzeb użytkownika, buty ATLAS® mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak skóra, tkanina lub materiały syntetyczne.

Recenzje

Gwarancja produktu

Gwarancja na obuwie specjalistyczne i zawodowe takie jak buty robocze, kalosze z podnoskami ochronnymi wynosi 12 miesięcy.

Gwarancji podlegają wszystkie wady konstrukcyjne, jak i materiałowe.


Gwarancja nie obejmuje:

Uszkodzeń mechanicznych — np. dziury w bucie spowodowane nadepnięciem na gwóźdź.

Naturalnego zużycia obuwia — np. starcie podeszwy.

Uszkodzeń na skutek niewłaściwego użytkowania obuwia — np. chodzenie w butach nieposiadających podeszwy kwasoodpornej po kwasach.

Niewłaściwej konserwacji — np. rysy na skutek czyszczenia czyścikiem metalowym.

W przypadku reklamacji każdą parę obuwia wysyłamy do producenta. 

Zobacz także

5 innych produktów w tej samej kategorii: