Pasta do rąk na smary i oleje SCJ Solopol Extra 250ml

Pasta do rąk na smary i oleje SCJ Solopol Extra 250ml

24,60 zł brutto
20,00 zł netto

Realizacja 7-10 dni

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Pasta do usuwania z rąk bardzo silnych zabrudzeń Solopol Extra — tubka 250 ml.

Pasta bez dodatku substancji zapachowych, rozpuszczalników i barwników. W składzie produktu znajduje się naturalny środek ścierny Astopon® o dużej skuteczności oraz specjalny składnik zapobiegający podrażnieniom skóry Eucornol®.

Pasta przeznaczona do usuwania zabrudzeń z rąk takich jak oleje, smary, sadze, tłuszcz czy czarny węgiel.

ZALETY STOSOWANIA PASTY:

Wysoce skuteczna formuła bez dodatku rozpuszczalników — specjalna formuła produktu została skomponowana na bazie łagodnych, przyjaznych dla skóry składników, zapewniających ten sam poziom czyszczenia, co produkty na bazie rozpuszczalników.

Wysoki poziom środków powierzchniowo czynnych — zapewnia doskonałą moc czyszczącą do usuwania trudnych i ekstremalnie silnych zabrudzeń z oleju, tłuszczu, sadzy i smarów.

Zawiera zwiększoną ilość naturalnego środka ściernego Astopon®- Astopon® jest produkowany z rafinowanych, sproszkowanych łupin orzecha włoskiego, które są źródłem naturalnym i odnawialnym. Głęboko oczyszcza skórę, nie uszkadzając jej i nie ma negatywnego wpływu na środowisko. Środek ścierny łatwo się spłukuje, zapobiegając zatykaniu.

Zawiera aktywny składnik Eucornol® zapobiegający podrażnieniom skóry — tworzy micele, które zwiększają tolerancję dla skóry poprzez emulgowanie i kapsułkowanie substancji, pomagając redukować ich potencjalnie drażniące działanie.

Posiada europejski certyfikat Ecolabel — produkt posiada certyfikat, potwierdzający, że ma ograniczony wpływ na środowisko w całym cyklu życia, od momentu wydobycia surowców, poprzez jego produkcję, aż po użytkowanie i utylizację.

Zawiera emolienty, które chronią skórę przed wysychaniem, pozostawiając uczucie miękkości i gładkości po zastosowaniu.

Receptura bez dodatku mydła z przyjazną dla skóry wartością pH — produkt stworzony z myślą o utrzymaniu naturalnego kwaśnego płaszcza ochronnego skóry; wierzchniej warstwy skóry, która wspomaga naturalną równowagę flory bakteryjnej.

Bez dodatku silikonów — odpowiednia do stosowania we wszystkich zakładach produkcyjnych, w których odbywają się procesy nakładania farb lub powłok nawierzchniowych.

Można stosować w pracach związanych z produkcją gumy — niezależne testy w Niemieckim Instytucie Technologii Gumy (DIK) wykazały, że produkt nie ma negatywnego wpływu na proces wulkanizacji.

ZASTOSOWANIE:

Do stosowania w środowisku przemysłowym w celu usuwania trudnych i ekstremalnie silnych zabrudzeń, takich jak olej, tłuszcz, sadza i smary.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Nanieść 1 dawkę bezpośrednio na zabrudzone ręce przed dodaniem wody

2. Wcierać w celu rozpuszczenia brudu

3. Dodać odrobinę wody i kontynuować mycie

4. Spłukać obficie wodą i dokładnie osuszyć dłonie

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Indeks
SCJ - 35575
Stan:
Nowy

SC Johnson jest wiodącym światowym producentem środków czyszczących stosowanych w gospodarstwie domowym oraz produktów do przechowywania domowego, poprawy jakości powietrza, zwalczania szkodników oraz pielęgnacji obuwia, jak również produktów specjalistycznych. Wśród produktów specjalistycznych znajdziemy linie produktów Stoko i Deb, dla ochrony i pielęgnacji skóry pracowników. Najpopularniejszymi produktami są produkty z serii Stokoderm, Solopol, Stokolan, Travabon czy Kresto.

Recenzje

Zobacz także