Pasta do rąk do wyjątkowo silnych zabrudzeń SCJ Kresto Classic do dozownika Proline 2l

Pasta do rąk do wyjątkowo silnych zabrudzeń SCJ Kresto Classic do dozownika Proline 2l

202,95 zł brutto
165,00 zł netto

Realizacja 10-14 dni

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Pasta Kresto Classic do usuwania z rąk bardzo silnych zabrudzeń — uzupełnienie do dozownika Proline 2l.

Pasta na bazie specjalnych, łagodnych dla skóry rozpuszczalników do usuwania z rąk bardzo silnych zabrudzeń, zawierająca naturalny środek ścierny Astopon® i specjalny składnik zapobiegający podrażnieniom skóry Eucornol®. Idealna do bardzo silnych i trudnych do usunięcia tłustych zabrudzeń.

ZALETY STOSOWANIA PASTY:

Zawiera specjalny, bezpieczny dla skóry rozpuszczalnik — produkt jest łagodny dla skóry i ma doskonałe właściwości czyszczące, nawet w przypadku bardzo silnych zabrudzeń.

Zawiera aktywny składnik Eucornol® zapobiegający podrażnieniom skóry — tworzy micele, które zwiększają tolerancję dla skóry poprzez emulgowanie i kapsułkowanie substancji, pomagając redukować ich potencjalnie drażniące działanie.

Zawiera naturalny środek ścierny Astopon® - Astopon® jest produkowany z rafinowanych, sproszkowanych łupin orzecha włoskiego, które są źródłem naturalnym i odnawialnym. Głęboko oczyszcza skórę, nie uszkadzając jej i nie ma negatywnego wpływu na środowisko. Środek ścierny łatwo się spłukuje, zapobiegając zatykaniu kanalizacji.

Receptura bez dodatku mydła z przyjazną dla skóry wartością pH — produkt stworzony z myślą o utrzymaniu naturalnego kwaśnego płaszcza ochronnego skóry; wierzchniej warstwy skóry, która wspomaga naturalną równowagę flory bakteryjnej.

Bez dodatku silikonów — odpowiedni do stosowania we wszystkich zakładach produkcyjnych, w których odbywają się procesy nakładania farb lub powłok nawierzchniowych.

ZASTOSOWANIE:

Do stosowania w środowisku przemysłowym do usuwania ekstremalnie silnych zabrudzeń z oleju, tłuszczu, sadzy i smarów.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Nanieść 1 dawkę bezpośrednio na zabrudzone ręce przed dodaniem wody

2. Wcierać w celu rozpuszczenia brudu

3. Dodać odrobinę wody i kontynuować mycie

4. Spłukać obficie wodą i dokładnie osuszyć dłonie

 

DEDYKOWANY DOZOWNIK:

Proline Heavy Duty Hand Cleaner HVY2LDP

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Indeks
SCJ - KCL2LT
Stan:
Nowy

SC Johnson jest wiodącym światowym producentem środków czyszczących stosowanych w gospodarstwie domowym oraz produktów do przechowywania domowego, poprawy jakości powietrza, zwalczania szkodników oraz pielęgnacji obuwia, jak również produktów specjalistycznych. Wśród produktów specjalistycznych znajdziemy linie produktów Stoko i Deb, dla ochrony i pielęgnacji skóry pracowników. Najpopularniejszymi produktami są produkty z serii Stokoderm, Solopol, Stokolan, Travabon czy Kresto.

Recenzje

Zobacz także