Pasta do czyszczenia rąk SCJ Solopol do dozowników Stoko Vario 2l

Pasta do czyszczenia rąk SCJ Solopol do dozowników Stoko Vario 2l

93,48 zł brutto
76,00 zł netto

Realizacja 10-14 dni

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Pasta do usuwania z rąk silnych zabrudzeń Solopol Classic — uzupełnienie do dozowników Stoko Vario 2l.

Pasta do mycia rąk bez dodatku rozpuszczalników o delikatnym zapachu, zawierająca naturalny środek ścierny Astopon® i specjalny składnik aktywny

Eucornol® dla większej skuteczności oczyszczania.

Pasta przeznaczona do usuwania zabrudzeń z rąk takich jak oleje, smary, sadze i środki smarne.

ZALETY STOSOWANIA PASTY:

Wysoce skuteczna formuła bez dodatku rozpuszczalników — specjalna formuła produktu została skomponowana na bazie łagodnych, przyjaznych dla skóry składników, zapewniających ten sam poziom oczyszczania, co produkty na bazie rozpuszczalników do usuwania silnych zabrudzeń.

Posiada przyznawany przez Komisję Europejską certyfikat Ecolabel1 - produkt posiada certyfikat, potwierdzający, że ma ograniczony wpływ na środowisko w całym cyklu życia, od momentu wydobycia surowców, poprzez jego produkcję, aż po użytkowanie i utylizację.

Zawiera emolienty, które chronią skórę przed wysychaniem, pozostawiając uczucie miękkości i gładkości po zastosowaniu.

Zawiera aktywny składnik Eucornol® zapobiegający podrażnieniom skóry — tworzy micele, które zwiększają tolerancję dla skóry poprzez emulgowanie i kapsułkowanie substancji, pomagając redukować ich potencjalnie drażniące działanie.

Zawiera naturalny środek ścierny Astopon — jest produkowany z rafinowanych, sproszkowanych łupin orzecha włoskiego, które są źródłem naturalnym i odnawialnym. Głęboko oczyszcza skórę, nie uszkadzając jej i nie ma negatywnego wpływu na środowisko. Środek ścierny łatwo się spłukuje, zapobiegając zatykaniu.

Receptura bez dodatku mydła z przyjazną dla skóry wartością pH — produkt stworzony z myślą o utrzymaniu naturalnego kwaśnego płaszcza ochronnego skóry; wierzchniej warstwy skóry, która wspomaga naturalną równowagę flory bakteryjnej.

Bez dodatku silikonów — odpowiednia do stosowania we wszystkich zakładach produkcyjnych, w których odbywają się procesy nakładania farb lub powłok nawierzchniowych.

Można stosować w pracach związanych z produkcją gumy — niezależne testy w Niemieckim Instytucie Technologii Gumy (DIK) wykazały, że produkt nie ma negatywnego wpływu na proces wulkanizacji.

ZASTOSOWANIE:

Przeznaczona do stosowania we wszystkich sektorach przemysłu do skutecznego usuwania silnych zabrudzeń.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Nanieść 1 dawkę bezpośrednio na zabrudzone ręce przed dodaniem wody

2. Wcierać w celu rozpuszczenia brudu

3. Dodać odrobinę wody i kontynuować mycie

4. Spłukać obficie wodą i dokładnie osuszyć dłonie

 

DEDYKOWANY DOZOWNIK:

Stoko Vario Ultra biały/ czarny 27655/26180

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Indeks
SCJ - 33282
Stan:
Nowy

SC Johnson jest wiodącym światowym producentem środków czyszczących stosowanych w gospodarstwie domowym oraz produktów do przechowywania domowego, poprawy jakości powietrza, zwalczania szkodników oraz pielęgnacji obuwia, jak również produktów specjalistycznych. Wśród produktów specjalistycznych znajdziemy linie produktów Stoko i Deb, dla ochrony i pielęgnacji skóry pracowników. Najpopularniejszymi produktami są produkty z serii Stokoderm, Solopol, Stokolan, Travabon czy Kresto.

Recenzje

Zobacz także