SKLEP INTERNETOWY BHP SUPON RZESZÓW

Sklep Internetowy P.H.T Supon Sp. z o.o. w Rzeszowie to miejsce, w którym znajdziecie Państwo szeroki asortyment artykułów BHP i PPOŻ.

Produkty w sklepie zostały posortowane w bardzo przejrzysty sposób, tak aby ich zakup zajmował jak najmniej czasu Naszym Klientom. Prosta i intuicyjna obsługa pozwala kilkoma kliknięciami zamówić niezbędne produkty bez wychodzenia z domu czy miejsca pracy, a kurier doręczy przesyłkę pod wskazany adres. Dzięki szyfrowanym połączeniom gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i ochronę danych osobowych. Wygoda i bezpieczeństwo w jednym miejscu!

Sklep jest podzielony na 24 tematyczne kategorie, w których znajduje się ponad 2000 produktów. Dysponujemy asortymentem znanych i cenionych marek m.in. 3M, UVEX, ANSELL, LEBON, DUPONT, MSA, MAPA, ATLAS, SIR, ELTEN, BOLLE, BRUBECK, COBA, FARAONE oraz wielu innych.

W asortymencie posiadamy m.in. szeroki wybór obuwia ochronnego, specjalistycznych rękawic, ochronników głowy, wzroku i twarzy, słuchu, dróg oddechowych czy sprzętu specjalistycznego np. do pracy na wysokości. W zakładce Outlet BHP znajdziecie Państwo produkty z upustami nawet do -80%. Oferujemy nie tylko produkty dostępne w naszych magazynach, ale również produkty pod specjalne zamówienia Klientów. Produkty z naszej oferty cechuje najwyższa jakość wykonania, atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Pracujemy nad ciągłym rozszerzaniem oferty sklepu internetowego, by sprostać wymaganiom każdego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie produkty były na bieżąco aktualizowane pod względem dostępności i cen. Każdy z Naszych Klientów może liczyć na fachową pomoc i doradztwo przy doborze Środków Ochrony Indywidualnej.
Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w przypadku dużych zakupów. Jesteśmy otwarci na indywidualne negocjacje cen, dodatkowe rabaty czy ustalenie szczegółów zamówień i procesu dostawy poza standardowym szablonem zamówienia online.

Możecie nas Państwo również odwiedzić w naszych hurtowniach zlokalizowanych w: Rzeszowie, Krakowie, Łodzi, Tarnowie, Sanoku i Stalowej Woli.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo, kupując w Naszym Sklepie!

Supon Rzeszow promocje
OPIEKUN SKLEPU

Łukasz Zieliński
  600 903 483
  17 860 28 49
  lzielinski@supon.rzeszow.pl