Mydło do mycia rąk bez perfum i barwników SCJ Clear Foam Pure 1l

Mydło do mycia rąk bez perfum i barwników SCJ Clear Foam Pure 1l

59,04 zł brutto
48,00 zł netto

Realizacja 10-14 dni

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Biodegradowalne, hipoalergiczne mydło do rąk w piance Clear Foam Pure bez dodatku perfum i barwników, z substancjami nawilżającymi oczyszcza dłonie, zmywając ponad 99% brudu i zarazków. Spełnia wymagania HACCP. Uzupełnienie do dozownika Proline 1l.

ZALETY STOSOWANIA:

Bezzapachowe i bez barwników — produkt przeznaczony dla osób ze skórą wrażliwą na substancje zapachowe i barwniki, które preferują produkty niezawierające takich dodatków.

Nie wpływa na przygotowywaną żywność i jest zgodna z wytycznymi HACCP — produkt stosowany w sektorach produkcji i przygotowywania żywności nie wpływa na jakość i bezpieczeństwo produktów spożywczych.

Produkt hipoalergiczny — produkt przebadany dermatologicznie w celu weryfikacji i potwierdzenia, że ma bardzo niski potencjał alergizujący i może być stosowany do skóry wrażliwej.

Łagodne środki konserwujące — specjalna formuła zawierająca jeden z najłagodniejszych środków konserwujących, minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnienia skóry po zastosowaniu produktu.

Certyfikat ECARF1 - ten produkt spełnia kryteria Europejskiej Fundacji Badań nad Alergiami (ECARF) jako produkt dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą.

Zawiera glicerynę — substancja nawilżająca chroni przed wysychaniem skóry, pozostawiając uczucie miękkości i gładkości po myciu.

Niski poziom pH (4.0 – 5.0) - produkt stworzony z myślą o utrzymaniu naturalnego kwaśnego płaszcza ochronnego skóry; wierzchniej warstwy skóry, która wspomaga naturalną równowagę flory bakteryjnej.

Zmywa ponad 99% brudu i zarazków — do skutecznego oczyszczenia skóry wystarczy tylko jedna dawka produktu (jedno naciśnięcie pompki).

Szybko biodegradowalna — formuła produktu i każdy z jej składników zawierających węgiel rozkłada się na proste, nietoksyczne substancje w ciągu 28 dni lub krócej, zgodnie z normą OECD301F.

Posiada przyznawany przez Komisję Europejską certyfikat Ecolabel2 - produkt posiada certyfikat, potwierdzający, że ma ograniczony wpływ na środowisko w całym cyklu życia, od momentu wydobycia surowców, poprzez jego produkcję, aż po użytkowanie i utylizację.

Wysokiej jakości łagodna pianka — po umyciu skóra jest przyjemnie gładka i jedwabista w dotyku; pomaga wzmocnić i poprawić dobre nawyki higieniczne.

Bezpieczne, szybkie i łatwe zastosowanie — pianka zaaplikowana na ręce jest gotowa do mycia oraz łatwo i szybko się ją spłukuje z dłoni i umywalek.

Znakomita wydajność — bardzo wydajna, tylko jedna dawka wystarczy do skutecznego oczyszczenia rąk. Ponad 30% więcej myć i 36% mniejsze zużycie produktu w porównaniu do mydła w płynie.

Mniejsze zużycie wody — o 45% mniejsze zużycie wody w porównaniu z mydłami w płynie.

ZASTOSOWANIE:

Do łazienek w biurach, placówkach oświatowych, żłobkach, obiektach użyteczności publicznej, służbie zdrowia, opiece nad osobami starszymi i obiektach związanych z przetwórstwem żywności.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Nanieść jedną dawkę produktu na zwilżone lub suche ręce

2. Wcierać dokładnie w całą powierzchnię dłoni

3. Spłukać czystą wodą

4. Dobrze wysuszyć

 

DEDYKOWANY DOZOWNIK:

Deb PROLINE 1l biały WHB1LDS

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Indeks
SCJ - CLR1L
Stan:
Nowy

SC Johnson jest wiodącym światowym producentem środków czyszczących stosowanych w gospodarstwie domowym oraz produktów do przechowywania domowego, poprawy jakości powietrza, zwalczania szkodników oraz pielęgnacji obuwia, jak również produktów specjalistycznych. Wśród produktów specjalistycznych znajdziemy linie produktów Stoko i Deb, dla ochrony i pielęgnacji skóry pracowników. Najpopularniejszymi produktami są produkty z serii Stokoderm, Solopol, Stokolan, Travabon czy Kresto.

Recenzje

Zobacz także