Pachnące mydło w piance do rąk SCJ Original Foam 250ml

Pachnące mydło w piance do rąk SCJ Original Foam 250ml

27,06 zł brutto
22,00 zł netto

Realizacja 10-14 dni

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Biodegradowalna pianka do mycia rąk Original Foam z dodatkiem substancji nawilżających o subtelnym, delikatnym zapachu. Oczyszcza dłonie, zmywając ponad 99% brudu i zarazków. Butelka z pompką o pojemności 250ml.

ZALETY STOSOWANIA:

Przyjemny zapach Gładkość jedwabiu jest przeznaczony do stosowania w łazienkach wszelkiego rodzaju.

Bez dodatku barwników — przeznaczona dla osób ze skórą wrażliwą na barwniki i które preferują produkty niezawierające takich dodatków.

Łagodne środki konserwujące — specjalna formuła zawierająca jeden z najłagodniejszych środków konserwujących minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnienia skóry po zastosowaniu produktu.

Zawiera glicerynę — substancja nawilżająca chroni przed wysychaniem skóry, pozostawiając uczucie miękkości i gładkości po użyciu.

Niski poziom pH (4.0 – 5.0) - produkt stworzony z myślą o utrzymaniu naturalnego kwaśnego płaszcza ochronnego skóry; wierzchniej warstwy skóry, która wspomaga naturalną równowagę flory bakteryjnej.

Zmywa ponad 99% brudu i zarazków — do skutecznego oczyszczenia skóry wystarczy tylko jedna dawka produktu (jedno naciśnięcie pompki).

Szybko biodegradowalna — formuła produktu i każdy z jej składników zawierających węgiel rozkłada się na proste, nietoksyczne substancje w ciągu 28 dni lub krócej, zgodnie z normą OECD301F.

Posiada europejski certyfikat Ecolabel1 - produkt posiada certyfikat, potwierdzający, że ma ograniczony wpływ na środowisko w całym cyklu życia, od momentu wydobycia surowców, poprzez jego produkcję, aż po użytkowanie i utylizację.

Wysokiej jakości łagodna pianka — po umyciu skóra jest przyjemnie gładka i jedwabista w dotyku.

Bezpieczne, szybkie i łatwe zastosowanie — pianka zaaplikowana na ręce jest gotowa do mycia oraz łatwo i szybko się ją spłukuje z dłoni i umywalek.

Znakomita wydajność — bardzo wydajna, tylko jedna dawka wystarczy do skutecznego oczyszczenia rąk. Ponad 30% większa wydajność i 36% mniejsze zużycie produktu w porównaniu do mydła w płynie.

Mniejsze zużycie wody — o 45% mniejsze zużycie wody w porównaniu z mydłami w płynie.

ZASTOSOWANIE:

Do łazienek w biurach, placówkach oświatowych, żłobkach, obiektach użyteczności publicznej, służbie zdrowia, opiece nad osobami starszymi.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Nanieść jedną dawkę produktu na zwilżone lub suche ręce

2. Wcierać dokładnie w całą powierzchnię dłoni

3. Spłukać czystą wodą

4. Dobrze wysuszyć

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Indeks
SCJ - ORG250ML
Stan:
Nowy

SC Johnson jest wiodącym światowym producentem środków czyszczących stosowanych w gospodarstwie domowym oraz produktów do przechowywania domowego, poprawy jakości powietrza, zwalczania szkodników oraz pielęgnacji obuwia, jak również produktów specjalistycznych. Wśród produktów specjalistycznych znajdziemy linie produktów Stoko i Deb, dla ochrony i pielęgnacji skóry pracowników. Najpopularniejszymi produktami są produkty z serii Stokoderm, Solopol, Stokolan, Travabon czy Kresto.

Recenzje