Kombinezon DuPont TYVEK 200 EASYSAFE

PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY.

Rozmiar
Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę produktu

Kombinezon DuPont TYVEK 200 EASYSAFE

Kombinezon DuPont TYVEK 200 EASYSAFE


PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY.

Prosimy wypełnić poniższe pola, obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anulu lub 

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

CHARAKTERYSTYKA:

Kombinezon z kapturem Tyvek 200 Easysafe, model CHF5. Wytrzymały i lekki.

Posiada elastyczne mankiety rękawów i nogawek, gumkę w talii (wszyta), gumkę wokół otworu kaptura oraz patkę zakrywającą zamek błyskawiczny.

Dzięki stosowanej przez DuPont technologii produkcji włókniny, kombinezon Easysafe zapewnia zdecydowanie lepszą ochronę w porównaniu z kombinezonem wykonanym z materiału SMS i jest bardziej wytrzymały niż kombinezon wykonany z filmu mikroporowatego.

Easysafe jest wykonany z nowej unikalnej włókniny polietylenowej firmy DuPont. Jest bardziej miękka i posiada bardziej otwartą strukturę niż Tyvek®. W związku z tym zapewnia mniejszą ochronę niż Tyvek® (L1431N), ale oferuje odpowiednią ochronę barierową typu 5 i 6 oraz przepuszczalność dla powietrza i pary wodnej.

ZASTOSOWANIE:

-szeroko rozumiana produkcja,

-naprawy i czyszczenie przemysłowe

-przemysł farmaceutyczny w przypadku małej ekspozycji na substancje chemiczne,

-praca z włóknem szklanym,

DOSTĘPNE ROZMIARY:

M, L, XL, XXL

SPOSÓB PAKOWANIA:

1szt / 25szt w opak./ 4 opak. w kartonie (100 szt)

NORMY I CERTYFIKATY:

Przeciwchemiczna odzież ochronna, Kategoria III, Typ 5 i 6

EN 1073-2 (ochrona przed skażeniem cząstkami promieniotwórczymi).

Wykończenie antystatyczne (EN 1149-1) na zewnętrznej stronie kombinezonu.

AKBEASYSAFE-02
Nowy produkt
 
Światowy lider w dziedzinie innowacji i rozwiązań naukowych sterowanych przez rynek.
 
Dzięki 200-letniemu doświadczeniu oraz wiedzy specjalistycznej z zakresu wielu różnych branż, zdobytej w ponad 90 krajach, firma DUPONT jest w stanie pomóc w rozwiązaniu niektórych spośród najpoważniejszych problemów nękających świat.
 
 
 
Firma DuPont od ponad 200 lat wprowadza na rynek globalny światowej klasy rozwiązania naukowe i inżynierskie w postaci nowatorskich produktów, materiałów i usług. W wyniku sterowanej przez rynek działalności innowacyjnej co roku wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty i zgłaszamy nowe wnioski patentowe, obsługując branże tak zróżnicowane, jak rolnictwo, żywienie, elektronika i komunikacja, bezpieczeństwo i ochrona, dom i budownictwo, transport oraz branża odzieżowa.
 
Dziś firma DuPont z dumą korzysta z tego dziedzictwa, dążąc we współpracy z innymi do rozwiązania bezprecedensowych problemów z zakresu wyżywienia, energetyki i ochrony, z którym boryka się obecnie ludzkość. Oczekuje się, że do 2050 r. liczba ludności na świecie osiągnie poziom dziewięciu miliardów, co niesie za sobą wiele poważnych wyzwań. Firma DuPont współpracuje ze swoimi klientami, instytucjami administracji publicznej, organizacjami pozarządowymi i autorytetami intelektualnymi, dążąc do sformułowania rozwiązań tych trudnych problemów.
Brak recenzji

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...