• -3,21 zł
Rękawice montażowe Lebon BLUESTAR powlekane poliuretanem

Rękawice montażowe Lebon BLUESTAR powlekane poliuretanem

11,06 zł brutto
8,99 zł netto Nasza poprzednia cena: 14,27 zł -3,21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 14,27 zł

Szybka wysyłka 24-48h

Rozmiar rękawic
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Dziane bezszwowo rękawice o uigleniu 18, wykonane w 100% z ciemnoniebieskiego, syntetycznego włókna. Powlekane czarnym poliuretanem w części chwytnej oraz na końcówkach palców. Elastyczny ściągacz.

ZASTOSOWANIE:

Przemysł samochodowy

Produkcja i przetwórstwo metali

Produkcja i przetwórstwo szkła

Przemysł maszynowy i utrzymanie ruchu

Prace montażowe

Produkcja i przetwórstwo gumy

Logistyka

ROZMIARY:

7,8,9,10

SPOSÓB PAKOWANIA:

12 par w worku 

120 par w kartonie

NORMY I CERTYFIKATY:

EN 388:2016:  3 1 2 1 X 

Jednostka miary / Cena za:
1 para
EN 388 (przetarcie)
3
EN 388 (przecięcie)
1
EN 388 (rozdarcie)
2
EN 388 (przekłucie)
1
Powłoka rękawic
Poliuretan
Indeks
Lebon Bluestar-L
Stan:
Nowy

Firma Lebon to renomowany francuski producent rękawic roboczych i ochronnych, który słynie z wysokiej jakości swoich produktów. Rękawice oferowane przez firmę Lebon charakteryzują się nie tylko trwałością i wytrzymałością, ale również skupiają się na zapewnieniu maksymalnej ochrony dla użytkowników.

Jednym z głównych atutów rękawic Lebon jest ochrona przed przecięciem. Rękawice te są wykonane z wytrzymałych materiałów, które skutecznie chronią przed ryzykiem przecięcia, co jest niezwykle istotne przy wykonywaniu różnego rodzaju prac, szczególnie w branżach takich jak przemysł, budownictwo czy metalurgia.

Kolejną kluczową kategorią ochrony oferowaną przez rękawice Lebon są te, które chronią przed wysokimi temperaturami. Wykonane z materiałów odpornych na ciepło, rękawice Lebon zapewniają ochronę przed oparzeniami i poparzeniami, chroniąc jednocześnie dłonie przed innymi skutkami kontaktu z gorącymi przedmiotami.

Rękawice Lebon są niezastąpione w wielu profesjach, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia różnych zagrożeń. Chronią one użytkowników przed przecięciem, oparzeniami, skaleczeniami i innymi obrażeniami, które mogą się pojawić podczas pracy w wymagających warunkach.

Rękawice Lebon są dostępne w Polsce dzięki firmie Supon Rzeszów — oficjalnemu dystrybutorowi marki. Można je zamówić i przetestować w pracy na wielu różnych stanowiskach, co pozwala na dobranie optymalnego modelu rękawic do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika. Dzięki temu pracownicy mogą cieszyć się nie tylko wygodą, ale przede wszystkim bezpieczeństwem podczas wykonywania swoich obowiązków.  

Recenzje

5 innych produktów w tej samej kategorii: