Krem przeciwsłoneczny SCJ Stokoderm Sun Protect 50 Pure z filtrem SPF 50 100ml

Krem przeciwsłoneczny SCJ Stokoderm Sun Protect 50 Pure z filtrem SPF 50 100ml

52,89 zł brutto
43,00 zł netto

Realizacja 3-5 dni

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Krem przeciwsłoneczny Stokoderm Sun Protect 50 Pure o szerokim spektrum działania, bezzapachowy i wodoodporny SPF50 do użytku profesjonalnego, chroniący skórę przed szkodliwym działaniem promieni UVA, UVB i UVC.

ZALETY STOSOWANIA KREMU:

UVB 50 wysoka ochrona — współczynnik ochrony przeciwsłonecznej 50 przedłuża naturalny czas ochrony skóry przed promieniami słonecznymi UVB o współczynnik 50.

Ochrona UVA spełnia europejskie zalecenia dotyczące ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA.

Ochrona UVC zapewnia dodatkową ochronę przed promieniami UVC, które powstają sztucznie podczas niektórych procesów przemysłowych, takich jak spawanie łukowe. Nie zastępuje osobistego wyposażenia ochronnego.

Wodoodporna formuła — krem testowany, aby zachować ochronę SPF50 po 80 minutach w wodzie.

Nietłusty w odczuciu po zastosowaniu — nietłusta powłoka zachęca do regularnego stosowania i pomaga ograniczyć wpływ na sprawność narzędzi ręcznych.

Zawiera glicerynę — nawilżacz skóry, który zapobiega wysuszaniu i pozostawia skórę gładką po użyciu.

Nie zawiera perfum i nie farbuje — przeznaczony dla osób wrażliwych na perfumy i barwniki, które preferują produkty bez ich dodatku.

Bez dodatku silikonów — produkt nie wpływa negatywnie na powierzchnie, na które nakładane są farby lub powłoki powierzchniowe.

ZASTOSOWANIE:

Pracownicy zewnętrzni narażeni na działanie promieni słonecznych UVA i UVB oraz pracownicy narażeni na działanie promieni UVC powstających podczas procesów przemysłowych, takich jak spawanie łukowe itp

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Nałożyć obficie na czystą, suchą skórę 15 minut przed ekspozycją na promieniowanie UV

Ponawiaj aplikację co 2-3 godziny lub częściej w przypadku pocenia się, lub mycia.

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Indeks
SCJ - SPC100ML
Stan:
Nowy

SC Johnson jest wiodącym światowym producentem środków czyszczących stosowanych w gospodarstwie domowym oraz produktów do przechowywania domowego, poprawy jakości powietrza, zwalczania szkodników oraz pielęgnacji obuwia, jak również produktów specjalistycznych. Wśród produktów specjalistycznych znajdziemy linie produktów Stoko i Deb, dla ochrony i pielęgnacji skóry pracowników. Najpopularniejszymi produktami są produkty z serii Stokoderm, Solopol, Stokolan, Travabon czy Kresto.

Recenzje