Krem ochronny SCJ Stokoderm Aqua Pure do dozownika Proline 1l

Krem ochronny SCJ Stokoderm Aqua Pure do dozownika Proline 1l

244,77 zł brutto
199,00 zł netto

Realizacja 7-10 dni

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Specjalistyczny bezzapachowy krem ochronny Stokoderm Aqua Pure bez dodatku barwników, doskonale chroni skórę przed substancjami i roztworami na bazie wody, wspomagając jej regenerację. Wkład do dozownika Proline 1 l.

Krem polecany do długotrwałej pracy w kontakcie z wodą i zanieczyszczeniami na bazie wody (takimi jak smary chłodzące na bazie wody, detergenty, środki czystości, środki dezynfekujące, rozcieńczone roztwory kwasów i zasad, sole, mieszanki cementu i nawozów) oraz w miejscach pracy, w których wymagane jest częste mycie rąk. Produkt można stosować pod rękawice i odzież ochronną.

Uwaga: w miarę możliwości należy unikać narażania skóry na potencjalnie szkodliwe substancje i środowiska poprzez wdrażanie bezpiecznych praktyk pracy i stosowanie odpowiednich środków ochrony indywidualnej (odzież ochronna). Tam, gdzie narażenia skóry nie można uniknąć, zaleca się stosowanie odpowiedniego kremu ochronnego w ramach kompleksowego programu pielęgnacji skóry w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia chorób zawodowych skóry.

ZALETY STOSOWANIA KREMU:

Innowacyjna wielofazowa formuła to maksymalna ochrona skóry przed substancjami na bazie wody, połączona z łagodzącym i odżywczym działaniem kremu.

Hydrofobowy kompleks barierowy tworzy solidną, wodoodporną fizyczną warstwę ochronną, która zapobiega wnikaniu zanieczyszczeń głęboko w skórę.

Unikalna struktura emulsji pozwala substancjom aktywnym wnikać głęboko w skórę, wspomagając jej naturalną funkcję barierową.

Szybkoschnący — pozostawia na skórze przyjemną, nieklejącą warstwę ochronną, która zachęca do regularnego stosowania kremu i nie wpływa niekorzystnie na zręczność manualną posługiwania się narzędziami.

Zawiera bisabolol, składnik rumianku — składnik odżywczy, który wspomaga stymulację procesu regeneracji skóry i funkcję naturalnej bariery ochronnej.

Zawiera oczar wirginijski — redukuje stany zapalne i zaczerwienienia, wykazując działanie łagodzące i kojące dla skóry.

Bezzapachowy, bez barwników i dodatku perfum. Produkt przeznaczony dla osób ze skórą wrażliwą na substancje zapachowe i barwniki oraz tych które preferują produkty niezawierające takich dodatków.

Nie wpływa na przygotowywaną żywność — produkt stosowany w sektorach produkcji i przygotowywania żywności nie wpływa na jakość artykułów spożywczych i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia konsumentów.

Produkt ze znakiem jakości ECARF — produkt przeznaczony dla alergików i odpowiedni do skóry wrażliwej i skłonnej do wyprysków.

Produkt hipoalergiczny — produkt o niskim potencjale alergizującym, oceniony przez niezależnego toksykologa jako hipoalergiczny.

Specjalna formuła, dzięki której można go stosować także na twarz. Idealny do stosowania w miejscach, w których twarz może być narażona na zanieczyszczenia i jako uzupełnienie indywidualnych środków ochrony indywidualnej.

PH przyjazne dla skóry — stworzony z myślą o utrzymaniu naturalnego kwaśnego płaszcza ochronnego skóry; wierzchniej warstwy skóry, która wspomaga naturalną równowagę flory bakteryjnej.

Nadaje się pod rękawice — odpowiedni do stosowania pod rękawice lateksowe, nitrylowe, winylowe i neoprenowe.

Można stosować łącznie ze środkami do dezynfekcji rąk — produkt można stosować w miejscach o zaostrzonych rygorach higienicznych, w których konieczne jest przeprowadzanie procedur dezynfekcji rąk.

Bez dodatku silikonów — produkt nie wpływa negatywnie na powierzchnie, na które nakładane są farby lub powłoki powierzchniowe.

Można stosować w pracach związanych z produkcją gumy — niezależne testy w Niemieckim Instytucie Technologii Gumy (DIK) wykazały, że produkt nie ma negatywnego wpływu na proces wulkanizacji.

ZASTOSOWANIE:

Częste i/lub długotrwałe narażenie na zanieczyszczenia związane z olejami i z wodą. Chroni przed wodą, detergentami, barwnikami i rozcieńczonymi kwasami. Do stosowania z rękawicami.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed rozpoczęciem pracy:

1. Nanieść 1 ml produktu na czystą i suchą skórę przed rozpoczęciem każdego etapu pracy i po każdorazowym myciu rąk

2. Wcierać produkt dokładnie w dłonie, włącznie z przestrzeniami między palcami i wokół paznokci

 

DEDYKOWANY DOZOWNIK:

Proline Skin Protection PRO1LDS

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Indeks
SCJ - SAQ1L
Stan:
Nowy

SC Johnson jest wiodącym światowym producentem środków czyszczących stosowanych w gospodarstwie domowym oraz produktów do przechowywania domowego, poprawy jakości powietrza, zwalczania szkodników oraz pielęgnacji obuwia, jak również produktów specjalistycznych. Wśród produktów specjalistycznych znajdziemy linie produktów Stoko i Deb, dla ochrony i pielęgnacji skóry pracowników. Najpopularniejszymi produktami są produkty z serii Stokoderm, Solopol, Stokolan, Travabon czy Kresto.

Recenzje

Zobacz także