Krem ochronny do rąk SCJ Travabon Classic 100 ml stosować przed pracą

Krem ochronny do rąk SCJ Travabon Classic 100 ml stosować przed pracą

29,52 zł brutto
24,00 zł netto

Realizacja 4-7 dni

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Specjalistyczny krem do rąk Travabon Classic do aplikacji przed pracą do ochrony przed silnymi substancjami na bazie oleju i łatwego oczyszczania skóry.

Do stosowania w środowisku, w którym dłonie i ręce mają kontakt z nie rozpuszczalnymi w wodzie substancjami, takimi jak rozpuszczalniki, oleje do obróbki metali i zabrudzenia mechaniczne; gdzie nie praktykuje się noszenia rękawic lub nie jest to możliwe.

Zabezpiecza i ułatwia zmywanie skóry narażonej na brud pochodzenia olejowego. Chroni również przed szkodliwym działaniem rozpuszczalników organicznych i innych substancji nierozpuszczalnych w wodzie. Nie utrudnia pracy np. przy użyciu narzędzi.

Uwaga: w miarę możliwości należy unikać narażania skóry na potencjalnie szkodliwe substancje i środowiska poprzez wdrażanie bezpiecznych praktyk pracy i stosowanie odpowiednich środków ochrony indywidualnej (odzież ochronna). Tam, gdzie narażenia skóry nie można uniknąć, zaleca się stosowanie odpowiedniego kremu ochronnego w ramach kompleksowego programu pielęgnacji skóry w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia chorób zawodowych skóry.

ZALETY STOSOWANIA KREMU:

Unikalna formuła o podwójnym działaniu chroni skórę przed występującymi w miejscu pracy substancjami na bazie oleju i wspomaga skuteczne oczyszczanie skóry.

Wysoka zawartość minerałów tworzy solidną, wysoce odporną fizyczną warstwę ochronną, która zapobiega wnikaniu zanieczyszczeń głęboko w skórę.

Zawiera kwas alginowy, naturalny hydrokoloid tworzący warstwę na skórze. Poprawia i wzmacnia warstwę ochronną skóry, aby była bardziej odporna i wytrzymała.

Zawiera specjalny emulgator ułatwiający mycie rąk — mieszanka środków powierzchniowo czynnych zawarta w warstwie ochronnej aktywuje się poprzez wstępne opłukanie rąk czystą wodą, umożliwiając usunięcie większości zabrudzeń. Dzięki temu wystarczy użyć delikatnego środka do mycia rąk w celu usunięcia pozostałych zabrudzeń.

Redukuje podrażnienia — udowodniono naukowo, że preparat chroni skórę przed drażniącym działaniem substancji na bazie olejów/ rozpuszczalników.

Zawiera glicerynę, która poprawia zdolność zatrzymywania wody w górnych warstwach skóry, wspierając jej własny system nawilżania i naturalną funkcję ochronną.

PH przyjazne dla skóry — produkt stworzony z myślą o utrzymaniu naturalnego kwaśnego płaszcza ochronnego skóry; wierzchniej warstwy skóry, która wspomaga naturalną równowagę flory bakteryjnej.

Bez dodatku silikonów — produkt nie wpływa negatywnie na powierzchnie, na które nakładane są farby lub powłoki powierzchniowe.

Można stosować w pracach związanych z produkcją gumy — niezależne testy w Niemieckim Instytucie Technologii Gumy (DIK) wykazały, że produkt nie ma negatywnego wpływu na proces wulkanizacji.

ZASTOSOWANIE:

Chroni przed olejami, tłuszczami, substancjami klejącymi i lepkimi.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed rozpoczęciem pracy:

1. Nanieść 1 ml produktu na czystą i suchą skórę przed rozpoczęciem każdego etapu pracy i po każdorazowym myciu rąk

2. Wcierać produkt dokładnie w dłonie, włącznie z przestrzeniami między palcami i wokół paznokci

Po pracy:

Przed oczyszczaniem nałożyć niewielką ilość wody na dłonie i mocno wcierać preparat w celu rozpuszczenia zabrudzeń, następnie spłukać bieżącą wodą. Ta czynność pozwoli na usunięcie większości zabrudzeń z dłoni. Dzięki temu wystarczy użyć delikatnego środka do mycia rąk w celu usunięcia pozostałych zabrudzeń.

Ważne!

Krem nie zawiera silikonu.

Krem nie nadaje się do stosowania z rękawicami roboczymi.

Nie nadaje się do twarzy!

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Indeks
SCJ - TVC100ML / 20854
Stan:
Nowy

SC Johnson jest wiodącym światowym producentem środków czyszczących stosowanych w gospodarstwie domowym oraz produktów do przechowywania domowego, poprawy jakości powietrza, zwalczania szkodników oraz pielęgnacji obuwia, jak również produktów specjalistycznych. Wśród produktów specjalistycznych znajdziemy linie produktów Stoko i Deb, dla ochrony i pielęgnacji skóry pracowników. Najpopularniejszymi produktami są produkty z serii Stokoderm, Solopol, Stokolan, Travabon czy Kresto.

Recenzje

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: