Uniwersalny krem ochronny SCJ Stokoderm Universal Pure do Proline 1l

Uniwersalny krem ochronny SCJ Stokoderm Universal Pure do Proline 1l

154,98 zł brutto
126,00 zł netto

Realizacja 10-14 dni

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Uniwersalny krem ochronny Stokoderm UNIVERSAL PURE to krem o potrójnym działaniu, chroniący przed substancjami na bazie wody i oleju oraz poprawiający chwyt i komfort pod rękawicami. Bez perfum i barwników. Uzupełnienie do dozownika Proline Skin Protection.

Nadaje się do większości miejsc pracy, w których stosuje się ochronę przed substancjami na bazie wody i oleju (takimi jak oleje, tłuszcze, smary i środki czyszczące) oraz tam, gdzie używa się rękawic.

Należy unikać kontaktu skóry z potencjalnie szkodliwymi substancjami i środowiskami poprzez wdrażanie bezpiecznych praktyk pracy i stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej. Tam, gdzie nie można uniknąć kontaktu ze skórą, zaleca się stosowanie odpowiedniego kremu do ochrony skóry w ramach całościowego programu ochrony skóry, aby chronić jej zdrowie.

ZALETY STOSOWANIA KREMU:

Unikalna formuła o potrójnym działaniu chroni skórę przed zanieczyszczeniami na bazie oleju i wody, poprawiając jednocześnie chwyt i komfort użytkowania rękawic.

Zawiera ściągający składnik aktywny salicylan cynku — ściągające składniki aktywne ujędrniają skórę, chronią przed zmiękczaniem skóry podczas pracy w wilgotnych lub mokrych warunkach albo w rękawicach i zwiększają chwytność dłoni.

Potwierdzona uniwersalna ochrona — nadaje się do szerokiego zakresu środowisk pracy, w których występuje narażenie na działanie substancji na bazie wody i oleju.

Zawiera mieszankę składników pielęgnacyjnych skóry — zawiera emolienty, odżywki i preparaty nawilżające, które pomagają skórze zachować wilgoć i elastyczność, chronią ją przed pękaniem i poprawiają uczucie pielęgnacji.

Bez perfum i barwników — opracowany z myślą o osobach wrażliwych na perfumy i barwniki oraz preferujących produkty, do których nie są one dodawane.

Posiada Znak Jakości ECARF — produkt ten spełnia kryteria Fundacji Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF) w zakresie dobrej tolerancji dla skóry wrażliwej.

Produkt przeznaczony jest dla skóry wrażliwej i ma niski potencjał alergenny. Przetestowany dermatologicznie.

Sprawdzona zgodność z rękawicami — nadaje się do stosowania z rękawicami lateksowymi, winylowymi i nitrylowymi.

Odpowiedni dla zakładów spożywczych — zgodnie z niezależną ekspertyzą, śladowe ilości produktu nie powinny powodować szkodliwych skutków toksykologicznych. Pracownicy sektora spożywczego powinni używać produktu wyłącznie zgodnie z instrukcjami na etykiecie. Produkt nie powinien mieć bezpośredniego kontaktu z żywnością lub przedmiotami zawierającymi żywność.

Formuła o niskiej wartości pH (4,7 - 5,2) - odpowiada naturalnej wartości pH skóry i tym samym minimalizuje uszkodzenia ochronnego płaszcza kwasowego spowodowane stosowaniem produktu. Ochronny płaszcz kwasowy jest hydrolipidowym filmem na skórze, który chroni ją przed wysuszeniem oraz przed substancjami szkodliwymi, oraz mikroorganizmami.

Bez silikonu — produkt nie działa szkodliwie, jeśli wejdzie w kontakt z powierzchnią przed nałożeniem farby lub powłoki powierzchniowej.

Zgodny z procesami produkcji gumy — niezależne testy w Niemieckim Instytucie Technologii Gumy (DIK) wykazały, że produkt nie ma negatywnego wpływu na proces wulkanizacji.

ZASTOSOWANIE:

Chroni przed olejami, tłuszczami, środkami smarnymi i detergentami.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Nanieść 1 ml na czystą i suchą skórę przed każdą zmianą roboczą i po umyciu rąk

2. Rozcierać na całej powierzchni dłoni, także między palcami i wokół paznokci

Ważne!

Krem nie zawiera silikonu.

Krem nie zawiera perfum i barwników.

Krem nadaje się do stosowania z rękawicami roboczymi.

Można stosować na twarz.

Produkt hipoalergiczny.

 

DEDYKOWANY DOZOWNIK:

Proline Skin Protection PRO1LDS

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Indeks
SCJ - SGP1L
Stan:
Nowy

SC Johnson jest wiodącym światowym producentem środków czyszczących stosowanych w gospodarstwie domowym oraz produktów do przechowywania domowego, poprawy jakości powietrza, zwalczania szkodników oraz pielęgnacji obuwia, jak również produktów specjalistycznych. Wśród produktów specjalistycznych znajdziemy linie produktów Stoko i Deb, dla ochrony i pielęgnacji skóry pracowników. Najpopularniejszymi produktami są produkty z serii Stokoderm, Solopol, Stokolan, Travabon czy Kresto.

Recenzje

Zobacz także