Okulary ochronne 3M Solus S1201 SGAF-EU
Okulary ochronne 3M Solus S1201 SGAF-EU
Okulary ochronne 3M Solus S1201 SGAF-EU
Okulary ochronne 3M Solus S1201 SGAF-EU

Okulary ochronne 3M Solus S1201 SGAF-EU

55,97 zł brutto
45,50 zł netto

Realizacja 10-14 dni

Minimalne zamówienie: 20 sztuk
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Okulary ochronne 3M ™ Solus ™ 1000 z powłoką Scotchgard™ mają wąską ramkę z kolorowymi akcentowanymi i miękkie elementy w kształcie skroni, co zapewnia stylowy i nowoczesny wygląd oraz bezpieczne dopasowanie. Ich miękki nosek pozwala na lepsze dopasowanie do twarzy, a wyściełane, zdejmowane zauszniki zwiększają wygodę użytkowania. Powłoka 3M™ Scotchgard™ jest odporna na zaparowanie dłużej niż tradycyjne powłoki Anti-Fog i zachowuje swoje właściwości nawet po wielokrotnym myciu okularów. Soczewki optyczne klasy 1 odpowiednie do długotrwałego stosowania. Zapewniają doskonałą ochronę nie tylko przed rozbryzgami cieczy i małymi elementami, ale również przed promieniowaniem UV. Wyposażone zostały w zdejmowalną, piankową wkładkę z otworami, która zmniejsza narażenie oczu. Ich opcjonalnym wyposażeniem jest elastyczny pasek. Zaparowane i porysowane soczewki mogą być frustrujące i niebezpieczne dla użytkownika. Zdejmowanie zaparowanych okularów ochronnych w celu ich wytarcia naraża oczy na potencjalne zagrożenia i zanieczyszczenia w miejscu pracy.

Pakowane pojedynczo w futerał z mikrofibry.

Opcjonalna, demontowalna, uszczelniająca wkładka piankowa zwiększa komfort i wygodę.

Materiał oprawki: Poliwęglan

Materiał soczewki: Poliwęglan

Oznaczenie powłoki soczewki: 2C-1.2 3M 1 FT K N

SPOSÓB PAKOWANIA:

1 szt w opakowaniu / 20 szt w kartonie

NORMY I CERTYFIKATY:

EN 166

CE

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Linia produktów
3M Solus
Normy i oznaczenia
EN 166
Konstrukcja okularów
Antypoślizgowe zauszniki
Bezramkowe okulary
Miękkie noski
Soczewki z poliwęglanu
Indeks
3M - 7100078882
Stan:
Nowy

Produkty ochronne 3M - wygoda i bezpieczeństwo w trakcie pracy

3M nieustannie pracuje nad dostarczaniem najbardziej skutecznych rozwiązań z zakresu środków ochrony indywidualnej. Dobrze zaprojektowane środki ochrony indywidualnej (ŚOI), zapewniają najskuteczniejszą ochronę przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu. 3M jest liderem w wielu kategoriach artykułów BHP m.in. ochronie dróg oddechowych, ochronie wzroku, słuchu, ochronie głowy i twarzy czy jednorazowej odzieży ochronnej.
W naszej hurtowni BHP oferujemy szeroki asortyment artykułów ochronnych 3M z podziałem na kategorie i zastosowania. Niewątpliwie produktami cieszącymi się największym zainteresowaniem pracowników, pracodawców, behapowców są kask ochronny Peltor G3000 wentylowany z wymienną więźbą, maska pełna wielokrotnego użytku 3M 6800, czy słuchawki Optime przeciwhałasowe (np. 3M Optime II w wersji na pałąku). Inne ciekawe propozycje firmy 3M to półmaski wielokrotnego użytku (3M 6200), półmaski filtrujące jednorazowe (3M 9322), okulary ochronne (3M Securefit 201), wkładki przeciwhałasowe (3M 1100), kombinezony ochronne (3M 4530), gogle ochronne (3M 2890) czy zaawansowana jednostka napędowa Versaflo, do pracy w trudnych i wymagających warunkach. Do wielu produktów można dokupować dodatkowe akcesoria ochronne (np. filtry przeciwpyłowe do masek lub osłony twarzy montowane do hełmów) i części wymienne. Pozwala to na zwiększenie poziomu ochrony pracownika a w przypadku części zamiennych na obniżenie kosztów i wydatków.
Recenzje

Zobacz także