Okulary ochronne ASG Bolle COBRA COBPSI bezbarwne soczewki

Okulary ochronne ASG Bolle COBRA COBPSI bezbarwne soczewki

60,27 zł brutto
49,00 zł netto

Realizacja 14-21 dni

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Okulary ochronne Bolle COBRA w wersji ze standardowymi zausznikami oraz przezroczystymi szkłami z rewolucyjną powłoka HD zapewniającą wyjątkową przejrzystość oraz przepuszczalność światła.

Szeroki panoramiczny wizjer posiada zewnętrzną powłokę anti-fog i anti-scratch zwiększającą funkcjonalność oraz wachlarz zastosowań.

Wewnętrzna strona pokryta powłoką Anti-Fog - dzięki czemu okulary nie parują nawet w trudnych warunkach.

Zewnętrzna strona szkieł pokryta jest powłoką Anti-Scratch - dzięki czemu zwiększona jest ich odporność na wszelkie zarysowania.

Pierwsza klasa optyczna, lekka konstrukcja, silikonowy nosek oraz wygodne zauszniki z antypoślizgowymi wstawkami z gumy TPR oraz regulowanym w pięciu zakresach kątem znacząco wpływają na komfort użytkowania.

Pierwsza klasa optyczna czyli przeznaczone do ciągłego użytkowania bez negatywnego wpływu na wzrok.

Posiadają atest wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne w wyniku: bezpośredniego uderzenia wg. normy F (obiektu o wadze 0,86 g poruszającego się z prędkością 45 m/s) i gwałtownego uderzenia płomieni (T - temperatury od -5°C do 55°C).

Bardzo wysoka transmisja światła widzialnego wynosząca 96% (w porównaniu do 92% w przypadku tradycyjnych przezroczystych wizjerów), co znacząco poprawia percepcję i jasność.

Waga: 25g

ZASTOSOWANIE:

Okulary sprawdzą się zarówno w sportach ekstremalnych, rowerowych, strzeleckich, a także w służbie policji i wojska.

SPOSÓB PAKOWANIA:

Pakowane pojedynczo w folię / 10 szt w opakowaniu kartonowym.

NORMY I CERTYFIKATY:

Oznaczenie soczewek 2C-1.2

Oznaczenie ramek EN 166 FT

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Normy i oznaczenia
EN 166
EN 170
Konstrukcja okularów
Antypoślizgowe zauszniki
Bezramkowe okulary
Miękkie noski
Regulowane zauszniki
Soczewki z poliwęglanu
Powłoka okularów ochronnych
Bolle Platinum
Indeks
Bolle - COBPSI

Bolle Safety to wiodący producent okularów ochronnych na świecie. Firma oferuje szeroką gamę produktów, w tym okulary ochronne, gogle, tarcze przeciwodpryskowe, okulary korekcyjne i wiele innych produktów związanych z bezpieczeństwem pracowników.

Zalety stosowania okularów ochronnych w pracy i podczas zajęć hobbystycznych są liczne. Okulary ochronne zapewniają ochronę przed różnymi rodzajami zagrożeń, takimi jak pył, odpryski, iskry, promieniowanie UV i wiele innych.

Okulary ochronne chronią oczy przed:

  • Pyłem i odpryskami: Okulary ochronne zapobiegają dostawaniu się pyłu i odprysków do oczu, co może prowadzić do podrażnień i uszkodzeń.
  • Iskrami: Okulary ochronne chronią oczy przed iskrami, które mogą powstać podczas spawania lub cięcia.
  • Promieniowaniem UV: Okulary ochronne z filtrem UV chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV emitowanym przez słońce lub sztuczne źródła światła.
  • Chemikaliami: Okulary ochronne zapobiegają dostawaniu się chemikaliów do oczu, co może prowadzić do podrażnień i uszkodzeń.
Okulary ochronne są niezbędne dla osób pracujących w miejscach, gdzie występują zagrożenia dla zdrowia i życia. Są również idealnym rozwiązaniem dla osób uprawiających różnego rodzaju hobby, takie jak majsterkowanie czy sporty ekstremalne.
Recenzje

Zobacz także