Aparat wężowy sprężonego powietrza Versaflo 3M V-500E
Aparat wężowy sprężonego powietrza Versaflo 3M V-500E

Aparat wężowy sprężonego powietrza Versaflo 3M V-500E

1 660,50 zł brutto
1 350,00 zł netto

Produkt aktualnie niedostępny

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Aparat wężowy sprężonego powietrza 3M™ Versaflo™ V-500E z regulatorem jest specjalnie przeznaczony do stosowania w systemach oddechowych, zapewniając stabilny przepływ powietrza, bezpieczeństwo i wygodę. Regulator dostarczanego powietrza zapewnia ochronę przed pyłem, aerozolami, wyziewami, gazami lub oparami jak i przed zagrożeniami skojarzonymi, np. przed rozpylanym aerozolem lakierniczym.

Cechy produktu:

Regulowany, stabilny przepływ powietrza 170-305 l/min

Pokrętło regulacyjne z blokadą umożliwia ustawienie przepływu powietrza stosownie do preferencji użytkownika

Wbudowany gwizdek ostrzegawczy ostrzega użytkownika przy niskim ciśnieniu dostarczanego powietrza

Dodatkowy port umożliwia podłączanie narzędzi pneumatycznych, takich jak pistolety lakiernicze. Narzędzia te mogą zostać podłączone do regulatora bez wpływu na przepływ powietrza do maski.

Zespół regulacji można ustawić na pasku pod kątem użytkowników prawo- i leworęcznych.

Przekręcane złącze bagnetowe umożliwia swobodny ruch węża oddechowego, umożliwiając jej najdogodniejsze ustawienie.

Niniejszy produkt nie zawiera komponentów silikonowych.

Długość całkowita: 0,17 m

Szerokość całkowita: 0,165 m

Oznaczenie CE

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Linia produktów
3M Versaflo
Indeks
3M - 7100005806
Stan:
Nowy

Produkty ochronne 3M - wygoda i bezpieczeństwo w trakcie pracy

3M nieustannie pracuje nad dostarczaniem najbardziej skutecznych rozwiązań z zakresu środków ochrony indywidualnej. Dobrze zaprojektowane środki ochrony indywidualnej (ŚOI), zapewniają najskuteczniejszą ochronę przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu. 3M jest liderem w wielu kategoriach artykułów BHP m.in. ochronie dróg oddechowych, ochronie wzroku, słuchu, ochronie głowy i twarzy czy jednorazowej odzieży ochronnej.
W naszej hurtowni BHP oferujemy szeroki asortyment artykułów ochronnych 3M z podziałem na kategorie i zastosowania. Niewątpliwie produktami cieszącymi się największym zainteresowaniem pracowników, pracodawców, behapowców są kask ochronny Peltor G3000 wentylowany z wymienną więźbą, maska pełna wielokrotnego użytku 3M 6800, czy słuchawki Optime przeciwhałasowe (np. 3M Optime II w wersji na pałąku). Inne ciekawe propozycje firmy 3M to półmaski wielokrotnego użytku (3M 6200), półmaski filtrujące jednorazowe (3M 9322), okulary ochronne (3M Securefit 201), wkładki przeciwhałasowe (3M 1100), kombinezony ochronne (3M 4530), gogle ochronne (3M 2890) czy zaawansowana jednostka napędowa Versaflo, do pracy w trudnych i wymagających warunkach. Do wielu produktów można dokupować dodatkowe akcesoria ochronne (np. filtry przeciwpyłowe do masek lub osłony twarzy montowane do hełmów) i części wymienne. Pozwala to na zwiększenie poziomu ochrony pracownika a w przypadku części zamiennych na obniżenie kosztów i wydatków.
Recenzje

1 inny produkt w tej samej kategorii: