• -12,31 zł
Rękawice antyprzecięciowe powleczone poliuretanem Lebon POWERFIT

Rękawice antyprzecięciowe powleczone poliuretanem Lebon POWERFIT

27,05 zł brutto
21,99 zł netto Nasza poprzednia cena: 39,36 zł -12,31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 39,36 zł

Szybka wysyłka 24-48h

Rozmiar rękawic
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Rękawice dziane bezszwowo (uiglenie 13) w 100% z włókien polietylenowych z dodatkiem elastanu. Powleczone szarym poliuretanem w części chwytnej w technologii CLEAN PU®. Elastyczny ściągacz.

ZASTOSOWANIE:

Przemysł samochodowy

Produkcja i przetwórstwo metali

Produkcja i przetwórstwo szkła

Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Przemysł maszynowy i utrzymanie ruchu

Budownictwo

ROZMIARY:

7,8,9,10,11

SPOSÓB PAKOWANIA:

10 par w worku

200 par w kartonie

NORMY I CERTYFIKATY:

EN 388:2016:  4 3 4 3 B

CLEAN PU TECHNOLOGY®

Jednostka miary / Cena za:
1 para
EN 388 (przetarcie)
4
EN 388 (przecięcie)
3
EN 388 (rozdarcie)
4
EN 388 (przekłucie)
3
EN ISO 13997 (przecięcie)
B
Indeks
Lebon Powerfit-L
Stan:
Nowy

Firma Lebon to renomowany francuski producent rękawic roboczych i ochronnych, który słynie z wysokiej jakości swoich produktów. Rękawice oferowane przez firmę Lebon charakteryzują się nie tylko trwałością i wytrzymałością, ale również skupiają się na zapewnieniu maksymalnej ochrony dla użytkowników.

Jednym z głównych atutów rękawic Lebon jest ochrona przed przecięciem. Rękawice te są wykonane z wytrzymałych materiałów, które skutecznie chronią przed ryzykiem przecięcia, co jest niezwykle istotne przy wykonywaniu różnego rodzaju prac, szczególnie w branżach takich jak przemysł, budownictwo czy metalurgia.

Kolejną kluczową kategorią ochrony oferowaną przez rękawice Lebon są te, które chronią przed wysokimi temperaturami. Wykonane z materiałów odpornych na ciepło, rękawice Lebon zapewniają ochronę przed oparzeniami i poparzeniami, chroniąc jednocześnie dłonie przed innymi skutkami kontaktu z gorącymi przedmiotami.

Rękawice Lebon są niezastąpione w wielu profesjach, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia różnych zagrożeń. Chronią one użytkowników przed przecięciem, oparzeniami, skaleczeniami i innymi obrażeniami, które mogą się pojawić podczas pracy w wymagających warunkach.

Rękawice Lebon są dostępne w Polsce dzięki firmie Supon Rzeszów — oficjalnemu dystrybutorowi marki. Można je zamówić i przetestować w pracy na wielu różnych stanowiskach, co pozwala na dobranie optymalnego modelu rękawic do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika. Dzięki temu pracownicy mogą cieszyć się nie tylko wygodą, ale przede wszystkim bezpieczeństwem podczas wykonywania swoich obowiązków.  

Recenzje

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii: